Sprawa Magdaleny Żuk. Sprawdziły się słowa jasnowidza Jackowskiego!

2017-10-26 11:27

Sprawa Magdaleny Żuk. Jedna z najbardziej tajemniczych i przerażających spraw kryminalnych prawdopodobnie właśnie została wyjaśniona. Zdaniem śledczych, do śmierci 26-letniej dziewczyny nie przyczyniły się osoby trzecie, Magdalena Żuk nie padła również ofiarą gwałtu. Wersja śledczych potwierdziła wcześniejsze przypuszczenia jasnowidza Jackowskiego, który dla SE.pl komentował tę sprawę.

Sprawa Magdaleny Żuk. Tajemniczą sprawą śmierci Magdaleny Żuk żyła cała Polska. Przypomnijmy - Magdalena Żuk zameldowała się 26 kwietnia w egipskim hotelu. Dwa dni później dziewczyna zachowywała się bardzo dziwnie, w związku z czym została przetransportowana do szpitala. Lekarze stwierdzili, że nie leczą przypadków ludzi z problemami psychicznymi, a dziewczyna domagała się wyjścia ze szpitala. 29 kwietnia sytuacja się powtarza - 27-latka po raz kolejny trafila do szpitala, gdzie wyskakuje z okna. W wyniku odniesionych obrażen, Magdalena Żuk zmarła 30 kwietnia. Lekarze przeprowadzili dwie sekcje zwłok - jedną w Egipcie, drugą w Polsce.

25 października dziennik Fakt opublikował szczegółowe ustalenia śledczych. Zdaniem prokuatury do śmierci 26-letniej kobiety nie przyczyniły się osoby trzecie, a w jej ciele wykryto substancje psychotropowe stosowanych przy leczeniu psychoz, schizofrenii, ale czasem również w przypadku depresji.

Ustalenia śledczych potwierdzają to, co mówił w SE.pl jasnowidz Jackowski na temat tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk. - Uważam, że cała sprawa pójdzie w kierunku tego, że ta osoba doznała jakiejś psychozy, która de facto doprowadziła ją do śmierci. Ja nie mam odczucia, że to było morderstwo. - Lata temu, kiedy była ta słynna sprawa małej Madzi. Matka twierdziła, że to było porwanie, że ktoś ją ogłuszył. Ja wtedy powiedziałem "Dziennikowi Zachodniemu", że matka nie mówi prawdy. I co najistoniejsze, powiedziałem, że dziecko zmarło od przyłożenia czegoś do buzi. Ja to powiedziałem w pierwszych dniach zaginięcia. (...) Podobnie uważam w tym przypadku, że niestety, ale tak to widzę - to jest obraz psychozy. I że nikt nie przyczynił się do jej śmierci - mówił nam w maju w 2017 roku słynny jasnowidz z Człuchowa.

Zobacz:Wyjątkowy rodzinny album Magdaleny Żuk. Niepublikowane dotąd zdjęcia!

Przeczytaj też: Śmierć Magdaleny Żuk. To Egipcjanie opóźniają śledztwo!

Polecamy:Nowe fakty ws. Magdaleny Żuk. Jest petycja do Andrzeja Dudy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE