Świdwin: tak znajomi żegnają tragicznie zmarłe koleżanki

2018-06-13 10:45 ZPL
Świdwin: zginęły pod kołami pociągu
Autor: FACEBOOK Świdwin: zginęły pod kołami pociągu

Tragiczna śmierć dwóch nastolatek w Świdwinie do dziś pozostaje niewyjaśniona. Jakie były powody, dla których dwie młode nastolatki targnęły się na swoje życie? Być może więcej dowiemy się po wynikach sekcji zwłok, które mamy poznać w tym tygodniu. Tymczasem znajomi zmarłych koleżanek żegnają je w bardzo wzruszający sposób.

Śmierć dwóch nastolatek w Świdwinie wstrząsnęła całym miastem. Czy 16-latki, które przyjaźniły się od dłuższego czasu, targnęły się na swoje życie z przyczyn osobistych? A może ktoś je nakłonił do tak desperackiej decyzji? Na te pytania odpowiedzi próbuje znaleźć prokuratura, która wszczęła już w tej sprawie śledztwo. W środę, 13 czerwca, w Szczecinie ma się odbyć sekcja zwłok nastolatek.

Na profilach tragicznie zmarłych 16-latek pojawiły się słowa otuchy dla rodzin. Znajomi nie potrafią pogodzić się ze stratą młodych koleżanek:

- Nie znałam Oli, ale za to znałam Julkę, ale obu dziewczyn mi szkoda, musiało się coś wydarzyć, że popchneło je do takiego czynu - napisała jedna z internautek.

- Spoczywaj w pokoju. Tęsknię za Tobą - czytamy we wpisach.

Najnowsze