torowisko, tory tramwajowe, tramwaj

i

Autor: -

Szczecin. Wariat za kółkiem. Przejechał przez środek ronda po torach tramwajowych [WIDEO]

2019-03-01 12:54

Szczeciński kierowca Mazdy CX-7 ewidentnie bardzo gdzieś się śpieszył i miał zaufanie do podwozia swojego samochodu, ponieważ zdecydował się na bardzo niekonwencjonalny przejazd przez rondo. Kierowca zirytowany dużym ruchem zdecydował się skrócić sobie drogę, wbrew przepisom przejeżdżając po torach. "Popis" ten nagrała kamerka z tramwaju, przed który wjechał samochód.

Do zdarzenia doszło 26 lutego ok. godziny 16:30 na rondzie przy Placu Szarych Szeregów. Miasto dotknął wówczas mały paraliż tramwajowy z powodu braku prądu. Tramwaje stały więc tam gdzie się zatrzymały, gdzie akurat w tym miejscu dwa z nich zablokowały całkowicie przejazd w stronę pl. Grunwaldzkiego. Jeden z kierowców był na tyle zirytowany tą sytuacją, że postanowił nie czekać na udrożnienie przejazdu i obrał alternatywą (i zarazem nielegalną) drogę.

Jego wyczyn nagrała kamera zainstalowana w kabinie tramwajowej. Na zarejestrowanym materiale widać, jak kierujący pojazdem skrócił sobie drogę, jadąc po torowisku i przejeżdżając przez środek ronda. Potem włączył lewy kierunkowskaz i jak gdyby nigdy nic włączył się do ruchu samochodów.

Wyglądało to następująco:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany