Szczecinek: noworodek WYRZUCONY przez okno. Policja odnalazła matkę [WIDEO I ZDJĘCIA]

2017-10-10 16:56

W Szczecinku przy ulicy Armii Krajowej, kobieta odnalazła noworodka - ktoś zostawił go na śmietniku. Obecnie dziecko przebywa w szpitalu, trwa walka o jego życie - opisuje portal iswinoujscie.pl. Policjantom udało się już zatrzymać matkę dziecka.

Dziecko zostało znaleziono przez przechodzącą kobietę około godziny 10.00, na śmietniku przy ulicy Armii Krajowej. Zaraz potem zawiadomiła policję oraz karetkę pogotowia. Z relacji świadków wynika, że dziecko było zakrwawione i miało jeszcze pępowinę. Obecnie lekarze walczą o jego życia. Jak ustalili policjanci, w jednym z bloków zauważono ślady krwi. Służby nie udzielają więcej żadnych informacji na ten temat.

Godz. 12.30

Jak informuje RMF FM, policjanci zatrzymali już matkę dziecka. Przebywa ona w szpitalu, nie wiadomo, kiedy zostanie przesłuchana. Z nieoficjalnych informacji wynika, że noworodek został wyrzucony przez okno - mają świadczyć o tym ślady krwi na parapecie oraz obrażenia dziecka.

Funkcjonariusze znaleźli w mieszkaniu kobiety i jej konkubenta narkotyki.

Czytaj: Marek Michalak: Okno życia jest lepsze niż sadzawka lub śmietnik

Zobacz: 17-latka ZOSTAWIŁA malutkiego Błażejka w "oknie życia". Znalazły go zakonnice

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE