Szok. Potrącił na chodniku trzylatka, bo jak mówi nie widział dziecka

2020-08-01 22:29
71-latek potrącił chłopczyka na chodniku
Autor: Policja Kierowca powiedział, że nie widział dziecka

Na szczęście niegroźnych urazów doznał 3-latek potrącony przez 71-letniego kierowcę z Łukowa (lubelskie) . Jadącego rowerkiem biegowym po chodniku chłopczyka nie zauważył skręcający osobówką na swoją posesję. Wkrótce nieuważny szofer usłyszy zarzuty spowodowania wypadku. usłyszy zarzut.

Po południu dyżurny łukowskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na ul. Kiernickich. Ze zgłoszenia wynikało, że kierujący osobowym autem mężczyzna potrącił dziecko. Mundurowi którzy przyjechali we wskazane miejsce dowiedzieli się, że kierujący samochodem marki honda 71-letni łukowianin wjeżdżając z jezdni na posesję potrącił jadącego rowerkiem biegowym 3-latka.

Chłopczyk w tym czasie był z rodzicami i jechał swoim rowerkiem po chodniku. Kierujący osobówką wjeżdżając do posesji przejeżdżał przez ten chodnik i jak mówił policjantom „nie zauważył dziecka”. 3-latek z miejsca zdarzenia został przewieziony do szpitala. Na szczęście okazało się, że obrażenia jakich doznał nie są groźne. Wkrótce 71-latek usłyszy zarzut, a jego sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE