Tak wygląda grób małej Madzi po 6 latach od jej śmierci [ZDJĘCIA]

2018-01-24 11:19

Sprawą śmierci malutkiej Madzi z Sosnowca przed sześcioma laty żyła cała Polska. Sześciomiesięczna dziewczynka została w brutalny sposób zamordowana przez swoją matkę, Katarzynę Waśniewską. 24 stycznia przypada kolejna rocznica śmierci małej Madzi.

24 stycznia mija sześć lat od tragicznej śmierci Madzi z Sosnowca. Półroczna dziewczynka została zamordowna przez swoją matkę, Katarzynę Waśniewska. W toku śledztwa ustalono, że matka najpierw próbowała otruć dziecko czadem, a kiedy to się nie udało, udusiła je. Sąd nie miał litości dla dzieciobójczyni i skazał kobietę na 25 lat więzienia. Wyrok utrzymano również przed sądem II instancji. W rozmowie z Se.pl Krzysztof Rutkowski wspominał, że Katarzyna Waśniewska to osoba, która jest całkowicie pozbawiona jakichkolwiek emocji. - Jest to osoba zakłamana, potrafiła patrzeć w oczy i kłamać. Jest to osoba, która jest bardzo dużą manipulantką, osoba pozbawiona jakichkolwiek emocji matki - ocenia z perspektywy czasu słynny detektyw.

Pogrzeb małej Madzi odbył się na cmentarzu przy ulicy Smutnej w Sosnowcu. W 2017 roku na grobie postawiono marmurową płytę z wyrytymi imieniem i nazwiskiem dziewczynki. Obok wyryto również wizerunek anioła.

Zobacz: Ojciec małej Madzi z Sosnowca - był rycerzem, został gladiatorem

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE