Tomasz Górski krytykuje posłanki: są źle ubrane, beznadziejnie chodzą

2013-06-22 17:18

Poseł Solidarnej Polski Tomasz Górski postanowił wyrazić swoje zdanie na temat sposobu ubierania się polskich posłanek. Ich strój wyjątkowo nie podoba się Górskiemu, podobnie jak sposób chodzenia.

Tomasz Górski, poseł Solidarnej Polski postanowił wypowiedzieć się na temat polskich posłanek. Górskiemu nie podoba się sposób ubierania Polek, ale nie tylko to go razi...

>>> Zobacz jak Tuskowie stroją się za nasze


- Najczęściej mają strój niedobrany do figury. Często kobiety, zamiast podkreślić swoją figurę bądź ewentualnie zatuszować pewne niedoskonałości, ubierają się całkowicie odwrotnie - mówił w rozmowie z "Superstacją".

- Mam czasem wrażenie, że chód naszych parlamentarzystek, niektórych przynajmniej, jest podobny do chodu Whoopi Goldberg z filmu "Duch". Jak pamiętamy, jest tam taka scena, za którą zresztą Whoopi Goldberg dostała Oscara. Niestety, chód nie powinien wyglądać: na zgiętych nogach, jeszcze w rozkroku. To jest po prostu beznadziejny chód i myślę, że posłanki muszą potrenować - krytykował bez najmniejszych oporów Górski.

- Parlamentarzystki w Polsce, przynajmniej w swoim chodzie, wyglądają, jakby nigdy w życiu na szpilkach nie chodziły - wyzłośliwiał się poseł.

Chyba jednak trochę przesadził. Polskie posłanki rzeczywiście wyglądają aż tak źle? Jakie jest wasze zdanie?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE