Tragedia w Lubinie. Nie żyje dwójka dzieci. Matka w ciężkim stanie

2018-01-23 19:19 INO

Do ogromnej tragedii doszło w Lubinie (woj. dolnośląskie). W jednym z mieszkań znaleziono ciało 13-miesięcznego dziecka oraz ranną 12-latkę i ich matkę. Reporterzy RMF FM ustalili, że prawdopodobnie kobieta chciała zabić swoje dzieci, a następnie popełnić samobójstwo.

Jak donosi RMF FM, zwłoki małego dziecka znaleziono w mieszkaniu przy ulicy Cedrowej w Lubinie. 12-letnia dziewczynka i jej matka w ciężkim stanie trafiły do szpitala. Niestety, nastolatka zmarła. Wszystkie ofiary miały na ciele liczne rany kłute. Reporterzy RMF FM nieoficjalnie ustalili, że kobieta miała problemy psychiczne. Pojawiła się także informacja, iż to ona mogła skrzywdzić pociechy, a następnie usiłowała popełnić samobójstwo.

– Na chwilę obecną mogę powiedzieć tylko tyle, że w jednym z mieszkań doszło do tragedii. Znaleziono ciało 13-miesięcznego dziecka i dwie osoby w ciężkim stanie, które zostały przewiezione do szpitala. Poszkodowane to dziecko i jedna osoba dorosła. Na miejscu pracują prokurator i grupa dochodzeniowo-śledcza naszej jednostki. Wyjaśniamy okoliczności tego tragicznego zdarzenia i ustalamy, co się stało w tym mieszkaniu. Sprawa jest zbyt świeża, by móc udzielać więcej szczegółowych informacji – powiedział aspirant sztabowy Jan Pociecha, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lubinie.

ZOBACZ TAKŻE: Zemsta neonazisty z Virginii. Zabił rodziców byłej dziewczyny, bo kazali jej z nim zerwać

Najnowsze