Ukochana Petru chce od męża 15 tysięcy alimentów [WIDEO]

2018-12-06 1:04 MROK
Ukochana Petru walczy o alimenty
Autor: redakcja SE Ukochana Petru walczy o alimenty

Wojna między Joanną Schmidt (42 l.), a Pawłem Schmidt (39 l.) trwa. Tym razem byli małżonkowie spotkali się w Sądzie Rejonowym w Poznaniu, bo posłanka chce od swojego eks ponad 15 tysięcy alimentów na dzieci. Na sali sądowej było bardzo gorąco.– Nie stać mnie na płacenie takich sum – mówi Paweł Schmidt.

Prywatna szkoła, prywatna służba zdrowia, drogie ubrania i zajęcia pozalekcyjne – to wszystko kosztuje. Dlatego posłanka Joanna Schmidt, która nie ukrywa, że jest w związku z Ryszardem Petru (46 l.), złożyła w sądzie pozew o podwyższenie alimentów na trójkę dzieci, które ma z Pawłem Schmidtem do… 15 tys zł.

Zobacz więcej na naszym materiale wideo:

Joanna Schmidt. Ukochana Petru chce od męża 15 tys. zł alimientów
Autor: Cezary Małecki/SUPER EXPRESS Joanna Schmidt. Ukochana Petru chce od męża 15 tys. zł alimientów

Od rozwodu Joanny i Pawła Schmidtów minęły ponad dwa lata. Choć rozwód orzeczony był bez orzekania winy, dla wszystkich było jasne, że posłanka zostawia męża dla swojej nowej miłości - Ryszarda Petru. Przez jakiś czas najstarsza córka Anna (14 l.) mieszkała z ojcem, a dwójka młodszego rodzeństwa z mamą. Teraz cała trójka mieszka już z panią poseł w Warszawie. Chociaż na początku byli małżonkowie dogadywali się co do opieki nad dziećmi i pieniędzmi na nie, koniec końców wstąpili na wojenną ścieżkę i rozmawiają już tylko w sądzie i to z pomocą adwokatów. Ich rozmowy nie należą do najmilszych.

Joanna Schmidt. Ukochana Petru chce od męża 15 tys. zł alimientów
Autor: Cezary Małecki/SUPER EXPRESS Joanna Schmidt. Ukochana Petru chce od męża 15 tys. zł alimientów

Chociaż sprawa toczy się za zamkniętymi drzwiami, dowiedzieliśmy się, że między byłymi małżonkami doszło do ostrej wymiany zdań. Spór dotyczy pieniędzy na dzieci i sposobu ich wychowywania. Ani pani Joanna Schmidt, ani jej były mąż nie chcą komentować sprawy.

Najnowsze