Uwaga na BURZE nad Polską! Brak prądu w stolicy, NIE JEŻDŻĄ tramwaje! [MAPA błyskawic]

2017-03-02 16:41

Burze nadciągnęły nad Polskę! Zagrzmiało w Warszawie, Wrocławiu, Lesznie oraz Łodzi. W jednej ze stałoecznych dzielnic nie ma prądu. Nie kursują również tramwaje. Ostrzegamy - burzowy front będzie się przemieszczać. Chcesz wiedzieć, gdzie obecnie jest burza? Śledź mapy błyskawic na żywo.

Pogoda w Polsce zmienia się jak w kalejdoskopie. W ostatnich dniach słupki rtęci poszły w górę, chociaż wciąż bywa pochmurno i pada deszcz. Okazuje się, że wiosna chyba na stałe już zawitała, bo do Warszawy dotarła burza!Porywisty wiatr, grzmoty i intensywne opady deszczu - to nas czeka w najbliższych godzinach. Dziś burze mogą pojawić w okolicy Leszna, Łodzi oraz Wrocławia. Obecnie burze przemieszczają się nad stolicą.

Mieszkańcy Białołęki zmagają się z brakiem prądu. Najprawdopodobniej to efekt burzy i zerwania kabli. Warszawski ZTM informuje także o licznych utrudnieniach. Na Pradze drzewo upadło na torowisko. Nie kursują tramwaje nr 4, 13, 20, 23 i 26. Zerwane zostały także trakcje, przez co nie jeżdżą linie 2, 17, 18 i 20.

Chcesz wiedzieć, gdzie obecnie jest burza? Teraz może to sprawdzić każdy, z dokładnością do kilometrów. Wiele portali pokazuje w czasie rzeczywistym opady, temperaturę, a nawet pojedyncze uderzenia błyskawic.

Gdzie dokładnie uderzają błyskawice zobaczysz w realnym czasie

Mapa z danymi stacji pogodowych i radarem pogodowym

Świetny, czeski radar z przemieszczającymi się frontami burzowymi

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE