W Żarach co niedzielę można popływać łódką w centrum miasta [WIDEO]

2020-07-13 9:42 Dorota Gut
Łódki w Żarach
Autor: Dorota Gut

Wakacje rozpoczęły się już na dobre. Mieszkańcy wolny czas mogą spędzać w m.in. w parku przy Alei Jana Pawła II. W odrestaurowanej części oprócz nowych ścieżek z ławkami znalazł się też staw. Co niedzielę mieszkańcy mogą popływać po nim łódkami. W parku co jakiś czas organizowane są też koncerty i festyny. Najbliższy koncert w pawilonie muzycznym już w tę niedzielę.

Żaranie aby spędzić czas nad woda nie muszą nawet opuszczać centrum miasta. W parku przy Alei Jana Pawła II został utworzony staw. Co weekend mieszkańcy mogą po nim popływać łódkami, które udostępnia Miejski Ośrodek Sportu Rekreacji i Wypoczynku. 

Oprócz tego jak co roku w parku organizowane są koncerty. W tę niedzielę o godz. 17:00 odbędzie się wydarzenie w ramach "Lata z Telemannem". Muzyka zabrzmi w starej części parku w pawilonie muzycznym. 

To nie koniec atrakcji tegorocznych wakacji. Mieszkańcy 16 sierpnia będą mogli posłuchać koncertu z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej. I tym razem muzyka zabrzmi w pawilonie. Przed koncertem zostanie przedstawiona krótko historia "Cudu nad Wisłą". Start tego wydarzenia również o godz. 17:00.

Za to 22 sierpnia w Folwarku zabrzmią Piosenki Ludowe. Będzie to VII Wojewódzki Przegląd Piosenki Ludowej. Start o godz. 18:00.

W Żarach co niedzielę można popływać łódką

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze