WRZEŚNIA: Śledztwo w sprawie śmiertelnego pobicia

2012-09-25 22:08

Roman P. został pobity przed Sądem Rejonowym we Wrześni 16 września przez Tomasza P. Lekarzom nie udało się uratować poturbowanego mężczyzny.

25-letni Roman P., mieszaniec Bierzglinka, został zaatakowany przez starszego mężczyznę, ponieważ odmówił mu pożyczenia papierosa. Do ataku doszło 16 września przed Sądem Rejonowym. Roman P. otrzymał kilka ciosów w twarz i stracił przytomność.
Jak informują „Wiadomości Wrzesińskie”, poturbowanego 25-latka znalazł jakiś czas później, na posesji przy ulicy Stasiewskiego, kolega. Tam też przyjechało pogotowie, które zabrało go do szpitala. Stan poszkodowanego okazał się bardzo ciężki, a we wtorek (18 września) popołudniu zmarł.
40-letni Tomasz P. na wniosek prokuratora został aresztowany na okres 3 miesięcy. Mężczyzna był wcześniej karany za przestępstwa takie, jak rozbój, sutenerstwo i udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Teraz odpowie za pobicie ze skutkiem śmiertelnym.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE