Wypadek w Kamieniu Pomorskim: sześcioro zabitych. BMW ZMASAKROWAŁO RODZINĘ POLICJANTA [Wideo]

2014-01-01 15:20

W Kamieniu Pomorskim szalony kierowca BMW zabił sześcioro ludzi, spokojnie idących chodnikiem. Rozpędzone auto wpadło na chodnik i dokonało prawdziwej masakry. Ciała porozrzucane były na kilkudziesięciu metrach. Wśród ofiar są dzieci. Policja potwierdza. Zginął policjant i członkowie jego rodziny!

Do tego wypadku doszło na ul. Szczecińskiej w Kamieniu Pomorskim. Rozpędzony samochód, marki BMW, potrącił w sumie osiem osób - mówią policjanci z Kamienia Pomorskiego. Piecioro potrąconych nie żyje. Troje trafiło do szpitala. Niestety, wśród ofiar nie brakuje dzieci... Są w wieku od 8 do 10 lat. Jedno z nich, które po wypadku było w najcięższym stanie, zmarło. Był to 9-latek. 10-letnia dziewczynka i 8-letni chłopiec przebywają w szpitalu. Do szpitala, w którym przebywają dzieci przyjechał minister zdrowia Bartosz Arłukowicz, aby dowiedzieć się jaki jest stan poszkodowanych (czytaj: Wypadek w Kamieniu Pomorskim: Minister zdrowia Bartosz Arłukowicz był w szpitalu, w którymi przebywają poszkodowane dzieci).

W Kamieniu Pomorskim był tez komendant główny policji gen. Marek Działoszyński, który zapewnił o wszelkiej pomocy i wsparciu dla poszkodowanych i osieroconych dzieci oraz rodzin ofiar (więcej: Kamień Pomorski wypadek: Komendant główny policji zapewnił o pomocy osieroconym dzieciom).

Kierowca został zatrzymany przez policję; to młody mężczyzna. Okazało się, że miał 2 promile alkoholu we krwi (szczegóły w materiale: Wypadek w Kamieniu Pomorskim: Pijany kierowca zabił 6 osób! To nie pierwszy raz, gdy wsiadł on za kierownicę po alkoholu!).

Ofiary tragicznego wypadku to dwa małżeństwa, syn jednej z par oraz ich znajomy (więcej: Wypadek w Kamieniu Pomorskim: Zginęli rodzice wraz z synem oraz małżeństwo i ich wspólny znajomy).

Zatrzymany kierowca, który prowadził samochód pod wpływem alkoholu nie został jeszcze przesłuchany, ponieważ trzeźwieje. Policja sprawdza informację o tym, że 26-latek tuż przed wypadkiem miał kłócić się z jadąca z nim kobietą i umyślnie wjechał w idących chodnikiem pieszych (zobacz: Kamień Pomorski wypadek: PIJANY KIEROWCA specjalnie wjechał w idących chodnikiem ludzi?!).