Zabawa na śniegu nie zawsze kończy się dobrze. Chroń swoje dziecko z polisą NNW w LINK4MAMA nowe zdjęcie

i

Autor: Materiały prasowe

Bezpieczna zima

Zabawa na śniegu nie zawsze kończy się dobrze. Chroń swoje dziecko z polisą NNW w LINK4MAMA

2022-12-21 0:05 Materiał sponsorowany

Kierowcy się martwią, ale za to dzieci się cieszą. Zima to okazja, aby wyciągnąć z piwnicy narty, sanki, łyżwy i zakosztować białego szaleństwa. Na ślizgawce nietrudno jednak o kontuzję. Dlatego radość pociech przeplata się z obawami rodziców. Aby zapewnić dziecku właściwą ochronę, nie możemy zapomnieć o dobrym ubezpieczeniu od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. LINK4 ułatwia to zadanie, proponując wyjątkowy na rynku pakiet ubezpieczeń DZIECKO, wchodzący w skład oferty LINK4MAMA.

Zimno i śnieg to nie powody, by zaszyć się w domu. Nawet gdy w nos szczypie mróz, jest wiele okazji do zabawy na świeżym powietrzu. Niezależnie od tego, czy jest to bitwa na śnieżki, czy zjazd na sankach z górki. Dla dzieci przyroda jest jak wielki plac zabaw, a zima dostarcza zupełnie nowych wrażeń. 

Zabawy ruchowe na łonie natury to nie tylko świetna zabawa, ale także wzmocnienie układu odpornościowego, który zwłaszcza u małych dzieci jest wciąż w fazie rozwoju. Ciepłe ubranie i odpowiedni sprzęt wystarczą, aby cieszyć się z uroków świata zrobionego na biało. 

Dla rodziców najważniejszą kwestią pozostaje bezpieczeństwo. Trzeba zwrócić uwagę, czy miejsce, gdzie odbywa się zabawa, nie jest najeżone przeszkodami. Np. czy zjazd z górki nie kończy się wprost na ruchliwej ulicy. Przezorność pozwoli zminimalizować ryzyko wypadku. Choć należy zawsze liczyć się z tym, że na ubitym śniegu czy lodzie łatwo o wywrotkę, co może skończyć się bolesnym urazem.

Każdy zapobiegliwy rodzic doskonale zdaje sobie z tego sprawę, że polisa NNW dla dziecka to bardzo dobrze wydane pieniądze. Nawet jeśli nie zostanie wykorzystana, daje poczucie komfortu i spokoju. W razie potrzeby nie zostaniemy z problemem sami – otrzymamy wsparcie.

Zalety elastycznej oferty w LINK4MAMA

W ramach oferty LINK4MAMA rodzic sam decyduje, co włącza w skład ubezpieczenia swojej pociechy. Ta elastyczność jest ogromną zaletą ubezpieczenia, ponieważ możemy dopasować je do naszych indywidualnych oczekiwań.

Pakiet DZIECKO w LINK4MAMA można skonstruować, dodając dostępne w ofercie produkty. A są to:

  • NNW DZIECKO (z sumą ubezpieczenia 15 tys. zł, 25 tys. zł, 50 tys. zł i  100 tys. zł), obejmujące ochroną nie tylko następstwa nieszczęśliwych wypadków (uszczerbek na zdrowiu, wstrząśnienie mózgu, pobyt w szpitalu będący następstwem nieszczęśliwego wypadku, śmierć dziecka), ale też zachorowania na sepsę oraz inwazyjną chorobę pneumokokową. 
  • Assistance Zdrowie – pakiet medyczny dla dziecka - obejmujący w przypadku zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku konsultacje telefoniczne z pediatrą przez całą dobę 7 dni w tygodniu, organizację i pokrycie połowy kosztów wizyty u lekarza specjalisty, a także w razie nieszczęśliwego wypadku zorganizowanie i pokrycie kosztów dwóch konsultacji u rehabilitanta oraz organizacja i pokrycie kosztów jednej wizyty u psychologa.
  • Assistance – Szybka Pomoc, w której zakresie znajduje się m.in. w przypadku nieszczęśliwego wypadku – organizacja i pokrycie kosztów (do ustalonych limitów) zakupu i dostarczenia leków i sprzętu rehabilitacyjnego, zorganizowania i pokrycia kosztów korepetycji dla dziecka, jeżeli z powodu choroby lub nieszczęśliwego wypadku dziecko jest nieobecne w szkole dłużej niż 7 dni, a także do zapewnienia łóżka szpitalnego dla prawnego opiekuna dziecka, które w wyniku wypadku lub choroby musi przebywać w szpitalu.

Warto zwrócić uwagę, że przy NNW uszczerbek na zdrowiu nie musi być trwały. Wypłata świadczenia odbywa się na podstawie dokumentów medycznych bez konieczności czekania na zakończenie leczenia. Co ważne, ochrona działa również w przypadku nieszczęśliwego wypadku powstałego podczas amatorskiego uprawiania przez dziecko sportów (z wyłączeniem sportów wysokiego ryzyka).

Odszkodowanie wypłacone od ręki

Ubezpieczenie NNW w LINK4MAMA ma jeszcze jedną wielką zaletę – bardzo szybką wypłatę odszkodowania.

W momencie zgłoszenia szkody klient otrzymuje aktywny link, który prowadzi do aplikacji dostępnej online. Narzędzie nie wymaga instalowania niczego na komputerze ani na telefonie i w bardzo prosty sposób prowadzi krok po kroku  poszkodowanego. Po wypełnieniu krótkiego formularza, wskazaniu z listy doznanego obrażenia i załączeniu niezbędnych dokumentów medycznych szkoda trafia do likwidatora, który najczęściej jeszcze tego samego dnia roboczego podejmuje decyzję o wypłacie.

Jaka jest cena ubezpieczenia?

Ubezpieczenie NNW dla dziecka nie jest kwotą stałą i zależy od wybranego zakresu ochrony. Aby wyliczyć dokładny koszt polisy, można skorzystać z prostego kalkulatora, dostępnego na stronie www.link4mama.pl lub skontaktować się z doradcą ubezpieczeniowym. Ubezpieczenie można wykupić przez internet, a jeśli potrzebujemy dodatkowych informacji, konsultacji czy wsparcia, możemy zadzwonić pod specjalny numer 604 14 14 14 (czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 20:00). Wszelkie informacje, w tym limity i wyłączenia odpowiedzialności znajdziemy w OWU DZIECKO na www.link4mama.pl.

Materiał powstał przy współpracy z Grupą PZU.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany