Zadowolony klient albo zwrot pieniędzy

2020-02-18 15:31
Zadowolony klient albo zwrot pieniędzy
Autor: Materiały Prasowe Andreas Maierhofer przedstawia założenia nowej oferty i podejście T-Mobile do 5G

W ofercie T-Mobile pojawiła się nowość – od tej pory nowi klienci mają możliwość przetestowania usługi przez 30 dni.

T-Mobile jest pewny jakości swoich usług. W trosce o potrzeby klientów operator w ramach kampanii „Bez nonsensów” oferuje możliwość zrezygnowania z usługi po 30 dniach i otrzymania pełnego zwrotu kosztów.

Gwarancja najlepszej sieci

Operator pozwala klientom przetestować swoje produkty, a ewentualna rezygnacja nie pociąga za sobą kosztów – wręcz przeciwnie! W ten sposób T-Mobile walczy z absurdami, jakie istnieją w branży telekomunikacyjnej. Dzięki temu jeśli po 30 dniach od zawarcia umowy nie będziemy z niej zadowoleni, możemy ją wypowiedzieć, otrzymując pełny zwrot kosztów. Oferta jest promowana przez dwie linie marketingowe, z czego pierwsza wskazuje, jak bezsensowne jest wybieranie produktu bez możliwości jego przetestowania. Druga ma charakter produktowy i obejmuje telefony za złotówkę oraz pakiety promocyjne.

Zapraszamy do obejrzenia spotu: https://www.youtube.com/watch?v=zmpW6qAWniE

Oferty bez zbędnych formalności

W badaniu satysfakcji TRIM T-Mobile zajmuje pierwszą pozycję wśród sieci z największą liczbą zadowolonych klientów. Stale dbając o satysfakcję użytkowników sieci, operator umożliwia rezygnację z pakietów abonamentowych, jak też z ofert na kartę. „Gwarancja najlepszej sieci” oferuje opcje bez telefonu w pakietach S, M i L za 39 zł miesięcznie (5 GB danych), 49 zł miesięcznie (15 GB danych) oraz 59 zł miesięcznie (30 GB). Klienci mogą też liczyć na warianty z telefonami za złotówkę, m.in. Xiaomi Redmi Note 8T za 89 zł miesięcznie, Nokia 6.2 w opcji za 99 zł miesięcznie lub Samsung Galaxy A51 w abonamencie za 129 zł miesięcznie.

Jeśli klient postanowi zrezygnować z oferty abonamentowej, wystarczy, że wypełni formularz zwrotu i dokument odstąpienia od umowy, a następnie prześle je (wraz z telefonem, jeśli go otrzymał) pocztą lub złoży w punkcie sprzedaży. W przypadku niezadowolenia z taryfy Frii i opcji „Bez limitu z 10 GB i Supernet Video za 30 zł” – klient również może liczyć na zwrot kosztów pierwszego połączenia.

5G na wyciągnięcie ręki

Już w pierwszej połowie 2020 r. w 5 miastach – Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi i Katowicach – aż 1600 stacji bazowych zapewni Polakom zasięg w sieci 5G. Obecnie w samej stolicy 800 stacji jest gotowych. Mimo pełnej gotowości po stronie T-Mobile, operator czeka za startem tej usługi, aż producenci zaoferują urządzenia umożliwiające zalogowanie się do sieci 5G na dzisiejszych częstotliwościach.

– Rozbudowa infrastruktury 5G stanowi strategiczny, ale też ekscytujący kierunek rozwoju T-Mobile. Chcemy od razu objąć zasięgiem nowej technologii szerokie grono odbiorców, zapewniając ciągłość i jakość sygnału […]. W efekcie jeszcze w pierwszym półroczu 2020 roku ponad 6 mln mieszkańców Polski znajdzie się w zasięgu sieci 5G – mówi Andreas Maierhofer, prezes zarządu T‑Mobile Polska.

PARTNEREM MATERIAŁU JEST T-MOBILE POLSKA

Najnowsze