Zaszczep się przeciw COVID-19 i wygrywaj! Bank Pekao S.A. wspiera Loterię Narodowego Programu Szczepień

i

Autor: Shutterstock

Zaszczep się przeciw COVID-19 i wygrywaj! Bank Pekao S.A. wspiera Loterię Narodowego Programu Szczepień

2021-07-28 0:00

W Loterii Narodowego Programu Szczepień do wygrania są m.in. nagrody pieniężne, w tym dwa razy po milion złotych, dwie Toyoty C-HR, sześć Toyot Corolla i siedemset dwadzieścia hulajnóg elektrycznych. Loteria Narodowego Programu Szczepień, której organizatorem jest Totalizator Sportowy promuje szczepienia ochronne przeciw COVID-19. Do promowania projektu przyłącza się również Bank Pekao. Będzie zachęcał do zaszczepienia się i udziału w loterii. Działania informacyjne będą prowadzone także wśród pracowników banku.

Bank Pekao S.A. będzie promował szczepienia przeciw COVID-19 oraz Loterię Narodowego Programu Szczepień w swoich kanałach social media, na stronie internetowej, w bankowości internetowej i aplikacji mobilnej, poprzez plakaty w oddziałach oraz reklamy na ekranach bankomatów.

Aby wziąć udział w loterii trzeba do 30 września br. zarejestrować się poprzez Internetowe Konto Pacjenta na stronie www.pacjent.gov.pl lub dzwoniąc na Infolinię Narodowego Programu Szczepień pod numer 989. Loteria adresowana jest do osób pełnoletnich. Warunkiem udziału losowaniach nagród oraz szansa na wygranie nagrody natychmiastowej jest dokonanie pełnego zaszczepienia przeciw COVID-19 (nie jest ważne czy miało to miejsce przed rozpoczęciem loterii, czy już w jej trakcie) i zarejestrowanie tego faktu w systemie P1 e-Zdrowie nie później niż do dnia 4 października br.

W czasie loterii każdy co pięćsetny uczestnik spełniający warunki udziału w loterii wygrywa 200 zł, a co dwutysięczny 500 zł. Pula nagród natychmiastowych (200 zł i 500 zł) jest ograniczona i wynosi 52 000 sztuk.

Kolejne szanse na wygrane daje dwanaście losowań tygodniowych, a w każdym z nich do wygrania jest pięć razy po 50 tys. zł i po sześćdziesiąt hulajnóg elektrycznych. Podczas każdego z trzech losowań miesięcznych uczestnicy zagrają o dwie wygrane w wysokości 100 tys. zł oraz dwa samochody Toyota Corolla. W losowaniu finałowym, które odbędzie się 6 października br. do wygrania są dwie nagrody po 1 milion zł, a także dwa samochody Toyota C-HR. 

Do loterii można zarejestrować się wyłącznie jeden raz, ale każdy w pełni zaszczepiony uczestnik bierze udział w 1 najbliższym losowaniu tygodniowym, jednym najbliższym losowaniu miesięcznym oraz w losowaniu finałowym a także ma szansę na wygranie 1 nagrody natychmiastowej. Loteria trwa do końca września br. Szczegółowe informacje oraz regulamin loterii dostępne są na stronie loterii www.gov.pl/szczepimysie/loteria

Zaszczep się przeciw COVID-19 i wygrywaj! Bank Pekao S.A. wspiera Loterię Narodowego Programu Szczepień

i

Autor: Materiały Promocyjne