3-latka postrzeliła się w domu babci! Wideo pokazało straszne chwile

i

Autor: Facebook; Police

Szokujące wideo

3-latka postrzeliła się w domu babci! Wideo pokazało straszne chwile

2023-09-28 13:52

Było o krok od tragedii! 3-letnia dziewczynka sama postrzeliła się z pistoletu, który leżał niepilnowany na łóżku w domu jej babci. Właściciel broni właśnie oglądał mecz i skakał, ciesząc się z gola... Serenity (3 l.) trafiła do szpitala, lekarze walczą o uratowanie jej zdrowia. Tymczasem dorośli usłyszeli zarzuty, a do sieci trafiło wideo pokazujące przebieg zdarzenia.

Domowa kamerka uchwyciła przerażające chwile. 3-letnia dziewczynka sięgnęła po pistolet, broń wypaliła w jej rączce

Przez chwilę nieuwagi i czyjąś nieodpowiedzialność mogła zginąć niewinna dziewczynka. Do tych bulwersujących zdarzeń doszło na Florydzie w Stanach Zjednoczonych. Mała Serenity (3 l.) była wtedy pod opieką jednej ze swoich babć oraz innego, młodszego krewnego. Dziewczynka bawiła się w pokoju i chodziła wokół łóżka. Tuż obok był jej kuzyn, 23-letni Orlando Young. Mężczyzna oglądał mecz na laptopie. Wśród sportowych emocji najwyraźniej zapomniał, że na łóżku położył naładowany pistolet. Tymczasem 3-latka zaczęła interesować się tym przedmiotem i wspięła się na łóżko. Gdy na ekranie ktoś strzelił gola, 23-latek poderwał się i zaczął cieszyć. Wtedy rozległ się strzał. Do sieci trafiło wideo pokazujące przebieg zdarzenia i nakręcone przez domową kamerkę. Widać na nim, jak mężczyzna rzuca się w kierunku leżącej na ziemi Serenity, a inne dziecko zatyka sobie uszy, przestraszone nagłym hukiem.

Dziewczynka postrzeliła się w dłoń. Może być konieczna amputacja. 23-letni właściciel broni aresztowany

Jak to wszystko się skończyło? W sumie dziewczynka miała wiele szczęścia w nieszczęściu. Została przetransportowana do szpitala dziecięcego Nicklaus i przeszła operację ręki. We wtorek została wypisana ze szpitala. Lekarze mają nadzieję, że uda się uniknąć amputacji jednego z palców, trafionego przez kulę. Aresztowano Orlando Younga i postawiono mu zarzuty zaniedbania dziecka skutkującego poważnym uszkodzeniem ciała. We wtorek wyszedł z aresztu za kaucją. Ojciec dziewczynki udostępnił film w sieci i chce, by również babcia Serenity odpowiedziała za zaniedbania, ponieważ to ona miała opiekować się wnuczką. Sprawa skończy się w sądzie.

Sonda
Czy Polacy powinni mieć łatwiejszy dostęp do broni?

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Wybitne umysły zdobędą maksymalnie 8/10

Pytanie 1 z 10
W którym europejskim mieście znaduje się ten most?
Wieżowiec Shard w Londynie - The Shard London Bridge Tower
Bawił się w żołnierza i postrzelił siostrę