32-letnia listonoszka umarła potworną śmiercią. Weszła do windy i nie wyszła z niej żywa

i

Autor: Shutterstock

Horror w apartamentowcu!

32-letnia listonoszka umarła potworną śmiercią. "Weszła do windy i nie wyszła z niej żywa"

2023-07-31 14:12

Ta historia mrozi krew w żyłach. 32-letnia listonoszka, prywatnie mama sześcioletniej córeczki, zginęła wykonując swoją pracę. Bliscy zgłosili jej zaginięcie po trzech dniach bez kontaktu. Po kolejnym dniu jej zwłoki odnaleziono w jednym z apartamentowców. Kulisy tragedii są szokujące. "Nikt nie słyszał wołania o pomoc".

Potworne doniesienia z Uzbekistanu. W stolicy tego kraju, Taszkencie, pod koniec lipca doszło do strasznej tragedii. Jak donoszą lokalne media cytowane między innymi przez "Daily Mail", w jej wyniku życie straciła 32-letnia listonoszka, niejaka Olga Leontiewa. Zgodnie z ustaleniami śledczych 24 lipca kobieta, wykonując swoje obowiązki służbowe, weszła do jednego z nowych apartamentowców w mieście. Z nagrań z monitoringu wynika, że weszła do windy. Potem ślad po niej zaginął.

Kobieta zginęła w windzie. "Nikt nie słyszał wołania"

26 lipca jej rodzina zgłosiła jej zaginięcie. Z Olgą nie było kontaktu, nie wróciła do domu, nikt nie wiedział, gdzie może się podziewać. Dzień później spełnił się najgorszy scenariusz. Zwłoki 32-latki znaleziono w windzie apartamentowca. Wiele wskazuje na to, że mogło dojść do awarii prądu i zatrzymania windy, a alarm nie zadziałał. Dostawca energii jednak temu zaprzecza i uważa, że to winda miała awarię. "Według doniesień winda miała regularne problemy techniczne i nie została odpowiednio zarejestrowana. Według Prokuratury Generalnej w Taszkencie awarie były również powszechne" - czytamy.

Tragedia w Uzbekistanie. Zginęła listonoszka

Nikt też nie usłyszał wołania Leontiewy o pomoc, ponieważ apartamentowiec był stosunkowo nowy i jeszcze nie w pełni zamieszkany. Nie wiadomo, jak dokładnie zmarła listonoszka. Przyczyny zgonu wyjaśni sekcja zwłok. Trwa też postępowanie karne w tej sprawie. 

Sonda
Czy boisz się jeździć windą?
Opole: Winda RUNĘŁA W DÓŁ z 9. piętra! Dramatyczny wypadek na osiedlu AK.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany