63-letnia Madonna z twarzą 20-latki i w mini wije się na sofie. Przesadziła?

2021-10-25 16:28
63-letnia Madonna z twarzą 20-latki wypina pupę i szokuje na nowych zdjęciach. Przesadziła?
Autor: INSTAGRAM 63-letnia Madonna z twarzą 20-latki wypina pupę i szokuje na nowych zdjęciach. Przesadziła?

Królowa popu nie chce dać o sobie zapomnieć. Ma ponad 60 lat, ale na instagramowych zdjęciach wygląda na 20, może 25. Ubrana w kusą kraciastą spódniczkę i czarne pończochy wije się na sofie, wypina pupę i sączy wino. Jedni są zachwyceni kontrowersyjną artystką, inni uważają, że Madonna zdecydowanie przesadza z filtrami na Instagramie i retuszem.

Gdy patrzy się na zdjęcia, jakie na swoim koncie na Instagramie publikuje Madonna, to trudno uwierzyć, że słynna skandalistka ma już 63 lata. Fotki są tak wyretuszowane i podkręcone filtrami, że gwiazda popu wygląda na nich co najwyżej na 25 lat. Inaczej sprawy się mają, gdy artystka pojawi się gdzieś osobiście. Wtedy widać, że nie oszczędzała na operacjach plastycznych, a do wizerunku, jaki kreuje w mediach społecznościowych, jest jej niestety daleko. Niedawno znów podzieliła się z fanami kilkoma zdjęciami, na których jej twarz jest gładka jak na reklamach kremów przeciwzmarszczkowych. 63-letnia autorka takich hitów, jak "Vogue" czy "Like a Virgin" pozuje na sofie, a ma na sobie kusą spódniczkę w kratę, czarne pończochy, prześwitującą bieliznę i futrzaną narzutkę.

Zobacz także: Zdruzgotany Alec Baldwin spotkał się z rodziną zastrzelonej operatorki. To koniec jego kariery?

Hotplota.pl: Madonna prawie nago; Beyonce nie umie zakładać maseczki?!

Madonna na nowych zdjęciach odważnie wypina pupę, sączy wino, trzyma się za krocze i ma taki przekaz: "Wyciągać wnioski z przeszłości... i tworzyć własną historię". Jak Wam się podoba Madonna w takiej odsłonie?

Sonda
Operacje plastyczne za czy przeciw?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE