69-letnia Kim Basinger baluje na baby shower w stylu klubu ze striptizem. Co się stało z jej twarzą?

i

Autor: Shutterstock 69-letnia Kim Basinger baluje na baby shower w stylu klubu ze striptizem. Co się stało z jej twarzą?

Ale to było baby shower!

69-letnia Kim Basinger baluje wśród ciężarnych tańczących na rurach. Co się stało z jej twarzą?

2023-03-08 14:24

Wow! Tego jeszcze nie było! Legendarna aktorka Kim Basinger (69 l.) wkrótce zostanie babcią. W ciąży jest córka gwiazdy z jej związku z Alekiem Baldwinem (64 l.) . Ireland Baldwin (27 l.) spodziewa się pierwszego dziecka i w związku z tym postanowiła zorganizować baby shower. Imprezę urządziła... w klubie ze striptizem. Jej mama jest nie do poznania. Co się stało z jej twarzą?

Związek Kim Basinger i Aleca Baldwina był swego czasu na ustach wszystkich. Ona nieziemsko piękna i utalentowana, on przystojny i charyzmatyczny. Szybko zyskali miano jednej z najgorętszych par lat 90. Pobrali się w 1993 roku, a po dwóch latach na świat przyszła ich córka Ireland. Małżeństwo jednak nie przetrwało - zakończyło się z wielkim hukiem w atmosferze skandalu wynikającego z ostrej walki o prawa do opieki nad córką. Te czasy na szczęście już dawno minęły, Ireland ma dziś 27 lat i wkrótce sama zostanie mamą.

Baby shower jak wieczór w barze ze striptizem

Właśnie z tej okazji zorganizowała niedawno baby shower, na które zaprosiła między innymi swoją matkę i jej partnera, Mitcha Stone'a. Takiego baby shower jeszcze świat nie widział. Impreza została zorganizowana w klubie ze striptizem i utrzymana właśnie w takim klimacie. Przyszła mama miała na sobie skąpą bieliznę, a na rurach wyginały się tancerki z doklejonymi ciążowymi brzuchami. Lał się szampan, dymiły cygara i sypały się dolary. W tym wszystkim uwagę przykuwała przyszła babcia, Kim Basinger, która ostatnio rzadko pojawia się publicznie i która teraz była praktycznie nie do poznania.

Kim Basinger przegięła z operacjami plastycznymi?

69-letnia gwiazda wygląda obłędnie - wrażenie robi jej figura, która mimo upływu lat właściwie się nie zmienia. Zmieniła się za to - i to mocno - twarz aktorki. Internauci zwracają uwagę, że chyba trochę przesadziła z medycyną estetyczną. "Te kości policzkowe to przegięcie, nikt takich nie ma", "Twarz jej się zaraz rozsypie", "Za dużo botoksu, jakie to smutne" - piszą. Zgadzacie się?

Sonda
Czy byłeś kiedyś w klubie ze striptizem?
Wszystko o baby shower
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany