Adele jest w CIĄŻY? To dlatego odwołała trasę koncertową. "Już widać brzuszek"

2022-02-23 4:37
Adele odwolała koncerty bo nie chciała fruwać nad basenem na scenie
Autor: Instagram Adele czeka na kolejnego potomka?

Rewelacjami na temat 33-letniej diwy, a przy okazji milionerki podzielił się ze światem amerykański serwis "MTO News". Powołuje się na źródło bliskie LeBronowi Jamesowi, którego agentem i przyjacielem jest chłopak Adele, 40-letni Rich Paul. Para podobno spodziewa się dziecka, a u piosenkarki widać już ciążowy brzuszek.

Adele i Rich Paul spodziewają się dziecka - tak wynika z informacji zdobytych od bliskich i wiarygodnych źródeł z otoczenia pary. Serwis "MTO News" donosi, że to właśnie z tego powodu 20 stycznia gwiazda odwołała swoje występy w Las Vegas - zaledwie na dzień przed planowanymi koncertami. Jako powód takiej decyzji podała wówczas pandemię. Wiele osób zarzucało jej wtedy, że jest rozkapryszoną diwą, która za nic ma swoich fanów. Do mediów docierały sygnały na temat jej kuriozalnych żądań i karczemnych awantur, jakie miała urządzać swojej koncertowej ekipie. "To bzdury!" - mówi informator portalu i tłumaczy, że Adele nie zrobiła z siebie księżniczki, tylko chciała po prostu zadbać o siebie i dziecko, szczególnie, gdy wciąż szaleje Covid-19. 

CZYTAJ TAKŻE: Gwiazda "Przyjaciół" jest nie do poznania. "Przesadziłam z zabiegami, wyglądam dziwnie"

Te hity kończą w tym roku 10 lat! Rihanna, Adele, Katy Perry i inni

Tajemnicze źródło przekonuje też, że artystka nie odwoła już kolejnych występów, bo jest profesjonalistką i ciąża "jej nie spowolni". Adele ma już jedno dziecko, to 10-letni Angelo James ze związku z byłym mężem, Simonem Koneckim. 

CZYTAJ TAKŻE: Dwóch słynnych wokalistów odeszło jednego dnia. Świat żegna wielkich artystów

Sonda
Poszedłbyś na imprezę z Adele?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE