Adele szokuje klejnotami! Włożyła na siebie 12 milionów i poszła pić

2022-02-12 20:00
 Adele miała na sobie 12 mln zł
Autor: NIKLAS HALLE'N/AFP/East News Adele miała na sobie 12 mln zł

Adele szokuje bogactwem i szaleństwami na imprezie! Brytyjska prasa podliczyła, ile była warta biżuteria, którą ostatnio miała na sobie Adele. Sławna piosenkarka najpierw obnosiła swoje złoto i diamenty w programie telewizyjnym The Graham Norton Show, a potem szalała w gejowskim klubie. Tańczyła na rurze i rozbierała się do stanika w klejnotach za 12 milionów złotych!

Ile pieniędzy ma teraz Adele? Majątek brytyjskiej piosenkarki jest prawdopodobnie wart niemal 200 milionów dolarów, a więc ponad miliard złotych. Nic dziwnego, że Adele nie oszczędza nie tylko na alkoholu podczas imprez, ale i na drogocennych klejnotach. Brytyjska prasa podliczyła, ile była warta biżuteria, którą ostatnio miała na sobie Adele. Sławna piosenarka tego wieczoru początkowo obnosiła swoje złoto i diamenty w programie telewizyjnym The Graham Norton Show. Te klejnoty były warte 12 milionów złotych! Połowa tej kwoty to wartość ogromnego pierścienia z diamentem. Plotkuje się, że może to być pierścionek zaręczynowy i że wręczył go Adele jej nowy ukochany, agent sportowy Rich Paul. Niezwykle cenne były też kolczyki i naszyjniki gwiazdy. Adele tuż po programie poszła do klubu gejowskiego w Londynie, gdzie upiła się na wesoło, tańczyła na rurze i rozbierała się do stanika. Chciała zapomnieć o wpadce w Las Vegas?

NIE PRZEGAP: Tajemniczy zapach wokół domu Meghan Markle i księcia! "Nie do wytrzymania"

NIE PRZEGAP: Brytyjski książę molestował masażystkę? "Wciąż mówił o seksie analnym"

Niedawno Adele w atmosferze skandalu odwołał serię koncertów "Weekends With Adele", która miała trwać od 21 stycznia do 16 kwietnia. Według "The Sun", piosenkarce zaoferowano 500 tysięcy funtów za noc! To 2,7 miliona złotych... Najtańsze bilety na koncert Adele w Las Vegas kosztowały około 3,7 tysiąca złotych, a najdroższe i przeznaczone dla VIP-ów - nawet ponad 120 tysięcy złotych. 24 godziny przed pierwszym koncertem piosenkarka ogłosiła, że wszystko zostaje odwołane, a właściwie przełożone na bliżej nieokreślony termin. Adele pokazała w sieci filmik, w którym cała we łzach mówi, że koncertów w Vegas nie będzie z powodu... koronawirusa. Liczne plotki głosiły jednak, że to kaprysy Adele i kłótnie w jej zespole doprowadziły do katastrofy organizacyjnej.

NIE PRZEGAP: Jennifer Lopez BEZ STANIKA! "Powiedziałam: 'Piep.. to!'"

NIE PRZEGAP: Miss Bumbum ujawnia szokującą prawdę! To nieprawda, że mężczyźni wolą blondynki

Sonda
Poszedłbyś na imprezę z Adele?

Quiz. My podajemy artystę, Ty podajesz gatunek muzyczny! Tylko dla ekspertów

Pytanie 1 z 10
Bob Marley to ikona muzyki:
Biżuteria artystyczna. Jak zrobić kolczyki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE