ATAK USA na Iran! Joe Biden wydał rozkazy, spadły rakiety. Będzie wojna?

2021-02-26 6:54 zw
Biden jest Polakiem
Autor: AP Biden jest Polakiem

Czy wybuchnie III wojna światowa? Joe Biden (78 l.) niespodziewanie wydał zdecydowany rozkaz militarny! Już spadły rakiety, są ofiary śmiertelne. Jaka będzie odpowiedź Iranu? Amerykańskie siły powietrzne zaatakowały obiekty należące do proirańskich formacji w Syrii. Zginęło co najmniej siedemnastu ich członków. Był to odwet za ostatni atak proirańskich bojówek na bazę wojskową Stanów Zjednoczonych w Iraku. W ataku tym zginęła jedna osoba, był to cywilny pracownik współpracujący z wojskami USA.

Stany Zjednoczone zaatakowały Iran! Prezydent Joe Biden (78 l.) wydał pierwszy w swojej kadencji rozkaz militarny. Amerykańskie siły powietrzne zaatakowały obiekty należące do proirańskich formacji w Syrii, według Syryjskiego Obserwatorium Praw Człowieka zabijając co najmniej siedemnastu ich członków. Formacje te to Kataib Hezbollah i Kataib Sajed al-Szuhada, działające w Iraku i w Syrii. Skąd taka decyzja amerykańskiego przywódcy? Był to odwet za ostatni atak proirańskich bojówek na bazę wojskową Stanów Zjednoczonych w Iraku. W ataku tym zginęła jedna osoba, był to cywilny pracownik współpracujący z wojskami USA.

NIE PRZEGAP: Szok! CZŁOWIEKOREKIN. Ryba o ludzkiej twarzy, WSTRZĄSAJĄCE zdjęcia

Dr Tomasz Płudowski: Biden będzie przyjacielem Polski [Super Raport]
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze