AWANTURA w rodzinie królewskiej! Nie zgadniesz o co wykłócała się Meghan Markle

2021-03-06 6:40 zw
Meghan Markle
Autor: Eastnews Meghan Markle

Nowe rewelacje na temat konfliktu w brytyjskiej rodzinie królewskiej! "The Sun" ujawnia awantury, do jakich miało dochodzić w czasach, gdy Meghan Markle (40 l.) mieszkała jeszcze z księciem Harrym (36 l.) w Pałacu Kensington, po sąsiedzku z Kate Middleton (39 l.) i księciem Williamem (39 l.). Jak ujawniają byli i obecni doradcy brytyjskiej rodziny królewskiej, między Meghan Markle a ekipą Pałacu Kensington dochodziło raz po raz do ostrej wymiany zdań. Powód jest szokujący! Meghan nie chciała dostosować się do jednej ważnej zasady. O co chodziło?

Każdy kolejny dzień przynosi teraz nowy skandal w brytyjskiej rodzinie królewskiej! Podczas gdy Oprah Winfrey ujawnia kolejne fragmenty dwugodzinnego wywiadu, jakiego udzielili jej niedawno Meghan Markle (40 l.) z księciem Harrym (36 l.), Pałac Buckingham kontratakuje. Wcześniej grupa byłych i obecnych pracowników rodziny królewskiej oskarżyła Meghan i Harry'ego na łamach "The Times" o mobbing i doprowadzenie kilku osób do odejścia z pracy i załamania nerwowego, a królowa poleciła wszcząć bezprecedensowe wewnętrzne dochodzenie w tej sprawie. Teraz "The Sun" publikuje kolejne rewelacje. Ujawniono awantury, do jakich miało dochodzić, gdy Meghan mieszkała jeszcze z mężem w Pałacu Kensington, po sąsiedzku z Kate Middleton (39 l.) i księciem Williamem (39 l.).

NIE PRZEGAP: WOJNA księżnych! Meghan Markle wymieniła TRZECH wrogów w rodzinie królewskiej. Mówi o Kate

Jak ujawniają byli i obecni doradcy brytyjskiej rodziny królewskiej, między Meghan Markle a ekipą Pałacu Kensington dochodziło raz po raz do ostrej wymiany zdań. Powód jest szokujący! Otóż odkąd Meghan została przedstawiona światu jako dziewczyna, a następnie narzeczona księcia, na adres Pałacu przychodziły całe pudła pełne darmowych ubrań i dodatków od najlepszych projektantów. Wtedy rodzina królewska musiała interweniować. Meghan została poinformowana przez doradców pałacowych, że przyjmowanie tego typu prezentów jest niezgodne z protokołem i trzeba je odesłać. Ukochana Harry'ego wpadła podobno we wściekłość i doszło do awantury! Nie wiadomo, czy Meghan ostatecznie zachowała swoje drogie podarki, ale faktem jest, że podczas pobytu w Wielkiej Brytanii zmieniała kosztowne stroje raz po raz, a ich wartość szacowano na miliony funtów.

NIE PRZEGAP: Meghan Markle oskarża królową o KŁAMSTWO! Skandal w rodzinie królewskiej

Książę WYRZUCONY z rodziny królewskiej! Jest decyzja królowej
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze