Barack Obama pali marihuanę?! Sławny raper wyśpiewał wszystko

2021-04-23 7:50 Zofia Dąbrowska
Barack Obama
Autor: George Nikitin Barack Obama

A to dopiero! Sławny raper wygadał całą prawdę o życiu w Białym Domu za prezydentury Baracka Obamy. Snoop Dogg wyśpiewał wszystko w swojej najnowszej piosence "Gang Sings". Padły tam bardzo zaskakujące słowa. Otóż sławny raper twierdzi, że palił marihuanę razem z Obamą! Czy to tylko fantazja odurzonego gwiazdora, a może szokująca prawda? Bardzo możliwe, że to drugie, bo wcześniej w wywiadzie Snoop Dogg opowiadał, że palił jointy w Białym Domu.

Bill Clinton powiedział kiedyś w cytowanym do dziś wywiadzie, że wprawdzie zdarzało mu się niegdyś palić marihuanę, ale nigdy się nie zaciągał. A co mógłby powiedzieć na ten temat Barack Obama? Teraz zapewne będzie musiał gęsto się tłumaczyć, bo Snoop Dogg wyśpiewał wszystko w swojej najnowszej piosence "Gang Sings". Piosenka pochodzi z nowego, wydanego we wtorek albumu rapera "From Tha Streets 2 Tha Suites". Otóż sławny raper twierdzi, że palił marihuanę razem z Obamą! "Wciąż sączę dżin z sokiem i palę marihuanę. Założę się, że nigdy nie paliłeś z Obamą" - głosi tekst. Co to dokładnie oznacza?

NIE PRZEGAP: NOWE fakty o Meghan Markle i księciu Harrym! Padły szczere słowa, to może im zaszkodzić

Czy to tylko fantazja odurzonego gwiazdora, a może szokująca prawda? Bardzo możliwe, że to drugie, bo wcześniej w wywiadzie Snoop Dogg opowiadał o tym, jak palił jointy w Białym Domu. W 2014 roku wyznał to Jimmy'emu Kimmelowi w "The Double G News Network". "Czy kiedykolwiek paliłeś marihuanę w Białym Domu?" - spytał Kimmel znanego z zamiłowania do jointów rapera. Snoop Dogg potwierdził wówczas i opowiedział historię o tym, jak pozwolono mu palić w łazience. Wywiad został udzielony właśnie za czasów Baracka Obamy, który był prezydentem USA w latach 2009-2017.

NIE PRZEGAP: Książę Harry UCIEKŁ z pałacu! Szokująca decyzja, cios dla królowej Elżbiety II

Naleśnikami z marihuaną nakarmił mamę chorą na raka
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze