NOWE fakty o Meghan Markle i księciu Harrym! Padły szczere słowa, to może im zaszkodzić

2021-04-23 6:32 Zofia Dąbrowska
Okropny hejt na Meghan Markle po śmierci księcia Filipa. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki
Autor: East News Okropny hejt na Meghan Markle po śmierci księcia Filipa. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki

Meghan Markle i książę Harry są nie do zniesienia i wszczynają kłótnie raz po raz! Anonimowy pracownik brytyjskiej rodziny królewskiej ujawnił w wywiadzie dla "Mirror" szczegóły życia z książętami Sussex w czasach, kiedy mieszkali jeszcze w Wielkiej Brytanii. Padły szczere i nieprzyjemne słowa! To z pewnością może zaszkodzić Meghan Markle i księciu, którzy chcą uchodzić za ofiary brytyjskiej rodziny królewskiej.

Jak wyglądało życie w pałacu, kiedy Meghan Markle i książę Harry mieszkali jeszcze w Wielkiej Brytanii? Teraz podano na ten temat nowe informacje! Źródło zbliżone do brytyjskiej rodziny królewskiej, tajemniczy pałacowy pracownik ujawnił w wywiadzie dla "Mirror" szczegóły życia z książętami Sussex w czasach, kiedy jeszcze byli pracującymi członkami rodziny królewskiej. Padły szczere i nieprzyjemne słowa! To z pewnością może zaszkodzić Meghan Markle i księciu, którzy chcą uchodzić za ofiary brytyjskiej rodziny królewskiej. Co dokładnie powiedział informator "Mirror"?

NIE PRZEGAP: Rihanna pokazała nagie piersi na ulicy! Zobacz zdjęcia szokującej kreacji gwiazdy

Otóż Meghan Markle i książę Harry są podobno nie do wytrzymania w życiu codziennym, ponieważ o wszystko się wykłócają. "Jeden z głównych problemów z Harrym i Meghan w czasach, gdy byli jeszcze pracującymi członkami rodziny królewskiej polegał na tym, że nie potrafili zrozumieć, jak to wszystko działa. Teraz życie jest o wiele prostsze bez nich, zaczynających kłótnie o to, że nie mogą po prostu robić tego, co im się podoba. Jest tu teraz znacznie spokojniej" - ujawnił anonimowy pracownik brytyjskiej rodziny królewskiej w wywiadzie dla "Mirror".

NIE PRZEGAP: Inwazja UFO na Kanadę! Odtajniono raporty o latających PĄCZKACH

Meghan Markle o RASIZMIE w rodzinie królewskiej. Wywiad u Oprah Winfrey
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze