Inwazja UFO na Kanadę! Odtajniono raporty o latających PĄCZKACH

2021-04-22 12:15 Zofia Dąbrowska
Prezydenci i kosmici
Autor: Shutterstock

Gigantyczne latające pączki nad Kanadą! Kolejny kraj odtajnia raporty na temat spotkań pilotów z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi. W bazie danych Civil Aviation Daily Occurrence Reporting System (CADORS) instytucja Transport Canada zgromadziła aż 300 tysięcy opisów incydentów z udziałem UFO! Niektóre wspomnienia pilotów są niewiarygodne! W 2016 roku informowano o obiekcie przypominającym ogromnego pączka, który pojawił sie na trasie samolotu Porter Airlines.

Nowe raporty o UFO odtajnione! Tym razem chodzi o bazę danych na temat tajemniczych i niewyjaśnionych spotkań, których doświadczyli piloci komercyjnych lotów w Kanadzie. W bazie danych Civil Aviation Daily Occurrence Reporting System (CADORS) instytucja Transport Canada zgromadziła aż 300 tysięcy opisów incydentów z udziałem UFO. Niektóre są doprawdy szokujące! Przykładowo 14 listopada 2016 roku pilot Porter Airlines informował, że na wysokości 2,5 kilometra nad Ziemią zaobserwował "masywny obiekt o kształcie pączka albo tuby". Spotkanie skończyło się dramatycznie!

NIE PRZEGAP: PRZEPOWIEDNIE Krzysztofa Jackowskiego 2021. Mówi o KONFLIKCIE i KRYZYSIE politycznym

By uniknąć zderzenia z latającym kosmicznym pączkiem, pilot musiał wykonywać gwałtowne manewry. W rezultacie dwóch członków załogi zostało rannych i incydent musiał zostać oficjalnie zbadany przez Transportation Safety Board (TSB), instytucję zajmującą się bezpieczeństwem lotów. Z raportów wynika, że w okresie od 2019 do 2020 roku odnotowano aż 46-procentowy wzrost obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających nad Kanadą. Czyżby szykowała się inwazja kosmicznych pączków?!

NIE PRZEGAP: Książę Harry i Meghan Markle nazwą córkę na cześć królowej i Filipa! Ujawniono imię

Człowiek w kosmicznym ubraniu, w środku nocy, zatańczył makarenę w lesie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze