Gwiazda The Kelly Family NIE ŻYJE! Kim była Barby Kelly?

2021-04-21 7:45 Zofia Dąbrowska
Kelly Family
Autor: Facebook

Smutne wiadomości ze świata muzyki! Zmarła gwiazda zespołu "The Kelly Family", bardzo popularnego zwłaszcza w latach 90. Barby Kelly miała zaledwie 46 lat. Wiadomo, że od lat zmagała się z chorobą psychiczną i nie występowała już wraz z rodziną. "Nasza ukochana siostra Barby odeszła kilka dni temu po krótkiej chorobie. Jesteśmy w głębokiej żałobie" - tak napisali w mediach społecznościowych członkowie zespołu The Kelly Family. Tajemniczą śmierć Barby Kelly ma według dziennika "Bild" wyjaśnić sekcja zwłok. Kim była Barby Kelly?

"Nasza ukochana siostra Barby odeszła kilka dni temu po krótkiej chorobie. Jesteśmy w głębokiej żałobie, prosimy o zrozumienie. Będzie nam brakowało Barby i zawsze będziemy mięć ją w naszych sercach. Dziękujemy za wasze myśli i modlitwy" - tak członkowie zespołu The Kelly Family pożegnali swoją zmarłą kilka dni temu krewną. Barby Kelly miała tylko 46 lat! 28 kwietnia obchodziłaby właśnie swoje 46. urodziny. Jaki był powód jej śmierci? Co dokładnie się stało? Nie wiadomo wiele więcej na temat śmierci gwiazdy The Kelly Family. Najprawdopodobniej odeszła we śnie pięć dni temu. Od 2001 roku nie występowała razem z zespołem z powodu problemów psychicznych, pojawiła się tylko gościnnie na jednej z nowszych płyt, "We Got Love".

NIE PRZEGAP: Książę Harry UCIEKŁ z pałacu! Szokująca decyzja, cios dla królowej Elżbiety II

Według "Bilda" sekcja zwłok ma wyjaśnić dokładne okoliczności śmierci Barby Kelly. Zespół The Kelly Family powstał jeszcze w latach 70. Ich największa popularność przypadła na pierwszą połowę lat 90. W 1994 roku wydali album "Over the Hump", który został sprzedany w 4,5 mln egzemplarzy. Barby Kelly, podobnie jak inni członkowie zespołu występowała na scenie od dziecka. Urodziła się w Belascoain w Hiszpanii, gdzie rodzina Kellych wyjechała z USA. Grała na wielu instrumentach, w tym na gitarze, pianinie i akordeonie.

NIE PRZEGAP: Wielka asteroida mknie na Ziemię! NASA podaje datę. To już w tę sobotę!

Sylwia Grzeszczak - premiera piosenki Prawda o nas
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze