Ben Affleck obsypał Jennifer Lopez złotem! Wydał fortunę

2021-08-04 14:15
Jennifer Lopez, Ben Affleck
Autor: Allstar/Graham Whitby Boot/Mary Evans Picture Library/East News

Miłosna biżuteria Jennifer Lopez (52 l.)! Ben Affleck (49 l.) nie szczędzi dolarów na ukochaną J Lo. Po tym, jak sławna piosenkarka i gwiazdor Hollywood wrócili do siebie po 17 latach od zerwania zaręczyn, aktor musiał wydać na tę odnowioną miłość prawdziwą fortunę. Sam tylko naszyjnik dla boskiej J Lo jest wart ćwierć miliona złotych.

Cóż to musi być za wielka miłość! Ben Affleck (49 l.) nie szczędzi dolarów na ukochaną Jennifer Lopez (52 l.). Po tym, jak piosenkarka i gwiazdor Hollywood wrócili do siebie po 17 latach od zerwania zaręczyn, aktor dwoi się i troi, by uradować boską J Lo. A taka piękność wymaga odpowiedniej oprawy. Dlatego Affleck zamówił złotą biżuterię zaprojektowaną specjalnie dla Jennifer. Naszyjnik kosztował niemal ćwierć miliona złotych! Każda zawieszka symbolizuje trudną, lecz gorącą miłość i opowiada historię życia J Lo i Afflecka. A była to historia nader burzliwa i jest co opowiadać. Nie dziwota, że w tej sytuacji ciało boskiej Jennifer wprost ocieka złotem, czego nie omieszkała pokazac na Instagramie.

NIE PRZEGAP: Wielkie upokorzenie księcia! Królowa Elżbieta II odebrala mu nadzieję

Gwiazdorska para odnowiła znajomość po tym, jak Lopez zerwała zaręczyny z A-Rodem. Powodem była rzekoma niewierność, jakiej miał dopuścić się frywolny baseballista. Wcześniej Jennifer Lopez i Ben Affleck spotykali się w latach 2001-2004. Zerwali zaręczyny zaledwie na kilka dni przed ślubem, który został z hukiem odwołany. Teraz podobno planują już kolejny. Ciekawe, ile wyda Affleck na pierścionek zaręczynowy?!

NIE PRZEGAP: Chorwacja też płonie! Na miejscu są Polacy, ogień blisko lotniska

NIE PRZEGAP: KONIEC małżeństwa Billa Gatesa! Wiemy, ile dostała Melinda Gates

Biżuteria artystyczna. Jak zrobić broszkę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE