Uratował psy z pożaru

i

Autor: @brohumans/Twitter Uratował psy z pożaru

Wzruszające wideo

Bezdomny uratował 25 psów z pożaru! "To bohater". Szokujące wideo

2023-06-21 10:16

To nagranie zostało przebojem internetu! Na filmie widać, jak bezdomny mężczyzna bezinteresownie ratuje z pożaru pieski. Ogień pojawił się w ośrodku dla bezdomnych zwierząt. Nie bacząc na niebezpieczeństwo, ubogi mieszkaniec Peru chodził po balkonach i wyciągał psy, a na dole wiwatował tłum.

Ośrodek dla zwierząt stanął w płomieniach. Bohaterski bezdomny rzucił się na ratunek. Ocalił 25 psów

Nie każdy bohater nosi pelerynę! To powiedzenie jak ulał pasuje do pewnego mieszkańca Peru, który jeszcze wczoraj był tylko jednym z wielu bezdomnych zamieszkujących ulice La Victoria, a dzisiaj jest znany na całym świecie. Wszystko dzięki niewiarygodnemu nagraniu, które zostało właśnie przebojem internetu. Film nakręcił przypadkowy świadek wydarzeń, do których doszło właśnie w peruwiańskim mieście La Victoria. W jednym z budynków znajdował się tam przytułek dla bezdomnych zwierząt. Mieszkały w nim dziesiątki psów. Niestety, dom stanął z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn w płomieniach. Wielu uciekło, nie przejmując się losem nieszczęsnych czworonogów. Ale nie pewien bezdomny, który zobaczył, co się dzieje i bez wahania rzucił się na ratunek!

Sebastian Arias bohaterem. Na filmie widać, jak ratuje psy z pożaru

Sebastian Arias dostał się do środka płonącego budynku i zaczął ratować z niego psy. Niektóre czworonogi wydostały się na dach i biegały przerażone tuż nad krawędzią. Bezdomny Peruwiańczyk wyłapywał zwierzaki i kolejno ratował je z płomieni. Na dole ludzie wiwatowali i filmowali telefonami całe zdarzenie. Jak podaje między innymi "New York Post" za lokalnymi mediami, tym sposobem Sebastianowi Ariasowi udało się ocalić z płomieni aż 25 piesków! Oby tylko peruwiańskie władze odpowiednio go wynagrodziły i pomogły mu znaleźć dach nad głową - podobnie jak ocalonym z płomieni zwierzakom.

Sonda
Wiesz co robić w przypadku pożaru?

QUIZ. Co znaczą te angielskie słowa? Zobacz, czy odpowiesz na podchwytliwe pytania!

Pytanie 1 z 10
Barrister to...

Ile wiesz o psach? Sprawdź się! [QUIZ]

Pytanie 1 z 17
Psy pocą się poprzez
Ile wiesz o psach? Sprawdź się! [QUIZ]
Dzień otwarty w schronisku dla zwierząt w Nowym Sączu
V Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Bydgoszczy