Bill Gates romansował z pracownicami Microsoft! Pedofil dał mu radę

2021-05-17 12:10
Melinda Gates uciekła na rajską wyspę! Pobyt kosztuje pół miliona dziennie
Autor: AP

Bill Gates podrywał pracownice Microsoft i swojej fundacji charytatywnej! Z niektórymi romansował... "The Wall Street Journal" ujawnił kulisy odejścia miliardera z zarządu Microsoft. Jak się okazuje, powodem nie była "chęć skupienia się na działalności dobroczynnej", jak oficjalnie podawał wówczas Bill Gates, ale ujawniony romans z podwładną. Nie był to jedyny raz, kiedy Bill Gates zapraszał na randki swoje pracownice. Ile tak naprawdę miał romansów? Na początku maja Melinda Gates złożyła wniosek o rozwód z Billem Gatesem, określając swoje małżeństwo jako "bezpowrotnie zniszczone".

Szokujące informacje na temat rozwodu jednego z najbogatszych ludzi świata! Według "The Wall Street Journal" Bill Gates miał zwyczaj zaraszać na randki pracownice Microsoft i swojej fundacji charytatywnej, którą prowadził razem z żoną Melindą Gates. 13 marca 2020 Bill Gates ogłosił, że opuścił zarząd Microsoft, by "skupić się na działalności charytatywnej". Według amerykańskich dziennikarzy powody tej decyzji były całkowicie inne niż te, które oficjalnie podawał wówczas Bill Gates. Prawdziwą przyczyną był ujawniony romans z podwładną, uznany przez radę nadzorczą za niewłaściwy. Były jeszcze co najmniej dwa przypadki, w których Bill Gates zapraszał podwładne na randki. Jeden z nich dotyczył pracownicy Microsoft, drugi - kobiety pracującej w fundacji. Miało to miejsce od 2006 do około 2010 roku. To nie wszystko! Wedug "The Daily Beast" Bill Gates był o wiele bliżej sławnego pedofila Jeffreya Epsteina, niż chciałby to przyznać. Miał "dziesiątki razy" gościć w jego nowojorskiej rezydencji w latach 2011-2014. Jak ujawnia osoba uczestnicząca w tych przyjęciach, Epstein dawał wówczas Gatesowi rady, jak zakończyć małżeństwo z Melindą Gates.

NIE PRZEGAP: Książę Harry i Meghan Markle stracą tytuły przez TO?! Skandal w rodzinie królewskiej

W 2019 roku media ujawniły, że jednym ze sławnych mężczyzn, którzy latali z Epsteinem jego prywatnym odrzutowcem zwanym "Lolita Express" był Bill Gates. Gatesowie poznali Epsteina jeszcze w 2013 roku. Według "Wall Street Journal" Melinda powiedziała wtedy mężowi, że Epstein to śliski człowiek i nie chce być z nim kojarzona. Jednak w tym samym roku jej mąż kilka razy leciał z pedofilem jego prywatnym samolotem z New Jersey do Palm Beach, co udowodniły media pokazując zapisy lotów. Epstein był już wtedy po 18-miesięcznej odsiadce za pedofilię. W październiku 2019 roku media zaczęły pisać o znajomości Gatesa z Epsteinem. Według "Wall Street Journal" w tym samym miesiącu Melinda zaczęła rozmowy z prawnikami rozwodowymi. Bill i Melinda Gates kilka dni temu opublikowali na Twitterze identyczne oświadczenia: "Po głębokim namyśle oraz pracy nad naszym związkiem zdecydowaliśmy się zakończyć nasze małżeństwo. (...) Nie wierzymy w to, że możemy rozwijać się jako para w kolejnych etapach naszego życia". To Melinda Gates złożyła wniosek rozwodowy, stwierdzając w nim, że jej małżeństwo zostało "bezpowrotnie zniszczone". Bill i Melinda Gates poznali się w 1987 roku, pobrali się w 1994 roku. Mają troje dzieci, to Jennifer Katharine Gates (25 l.), Rory John Gates (22 l.) i Phoebe Adele Gates (19 l.).

NIE PRZEGAP: Cud! Wydobyli żywe niemowlę z gruzów. Wojna na Bliskim Wschodzie, rekordowa liczba ofiar

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio
Zofia Dąbrowska
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze