Księżniczka popu mogła być królową Anglii. Britney Spears romansowała z nastoletnim księciem!

i

Autor: AP, NW MAGAZINE Księżniczka popu mogła być królową Anglii. Britney Spears romansowała z nastoletnim księciem!

Pasowaliby do siebie?

Britney Spears mogła być królową Anglii? Księżniczka popu romansowała z nastoletnim księciem Williamem!

2022-09-15 22:30

Jest nazywana księżniczką popu, a mogła zostać prawdziwą królową Wielkiej Brytanii! Britney Spears (40 l.) ma na koncie internetowy romans z księciem Williamem (40 l.). Czy miała szansę rozkochać w sobie następcę tronu? Miała mniej niż 20 lat i była u szczytu kariery, jednak książę zamiast niej wybrał coś innego.

Britney Spears i książę William. Była miłość?

To mogła być jedna z najgorętszych par przełomu wieków. Około roku 2000 o Britney Spears słyszał już cały świat i każdy nucił jej hity. O księciu Williamie, synu lady Diany i księcia Karola, następcy brytyjskiego tronu, też było głośno. Był przystojny, bogaty i miał u stóp cały świat. Zrobiło się o nim jeszcze głośniej, gdy w 2002 roku w jednym z wywiadów 20-letnia Britney Spears przyznała, że przez jakiś czas wymieniała z Williamem korespondencję mailową. O charakterze maili nie mówiła zbyt wiele, ale można się domyślać, że o monarchii brytyjskiej raczej nie dyskutowali.

CZYTAJ TAKŻE: Milionerka Elżbieta II. Lubiła dobre ciuchy, błyskotki, konie i okazałe pałace

Księciu Williamowi zabrakło kultury?

Ich cyberromans trwał jakiś czas, aż w końcu to podobno książę powiedział "dość". A zrobił to w mało elegancki sposób. "Wystawił mnie. Mieliśmy się spotkać, ale nie przyszedł" – zdradziła gwiazda. Podobno zamiast randki z piękną artystką wybrał... polowanie na lisy. Czy Britney pasowałaby do niego lepiej niż Kate Middleton?

Poniżej galeria dotycząca ich relacji:

Fotograf Britney Spears zdradza szczegóły jej ślubu. Wokalistka zaufała Polakowi!
Sonda
Czy Britney Spears uda się wrócić na szczyt list przebojów?
Nasi Partnerzy polecają