Britney Spears całkiem NAGO! Zasłonił ją tylko pies

2022-05-06 9:40
Britney Spears całkiem nago! Zasłonil ją tylko pies
Autor: AP, INSTAGRAM Britney Spears całkiem nago! Zasłonil ją tylko pies

Britney Spears (41 l.) znowu zaszalała na Instagramie! Sławna piosenkarka wrzuciła na swoje konto całkowicie nagie zdjęcie. Britney Spears nago pokazała się nam nie pierwszy już raz. Tym razem jednak wierny pies gwiazdy ofiarnie zasłonił jej nagie wdzięki, jak również rosnący ciążowy brzuszek. Fani ciężarnej Britney Spears oszaleli z zachwytu! Podoba Ci się to zdjęcie? Głosuj w sondzie!

Po latach problemów z używkami, psychiką i nieszczęsną kuratelą sądową Britney Spears wyraźnie rozkwita! Niedawno sławna piosenkarka ujawniła, że jest w ciąży. To nie powstrzymuje jej jednak przed wrzucaniem na swoje konto na Instagramie kolejnych rozbieranych zdjęć. Britney Spears nago pokazała się nam nie pierwszy już raz. Gwiazda wrzucała do sieci całkiem gołe fotki, odkąd uwolniła się spod kurateli swojego ojca.

Britney Spears nago

Tym razem pupę przesłoniła małą ikonką diamentu, a piersi osłonił... wierny pies Britney Spears! Dzięki temu pupilowi piosenkarka mogła zapomnieć o staniku. Fani ciężarnej Britney Spears oszaleli z zachwytu! W komentarzach nazywają ją królową i cieszą się, że nareszcie widać na jej twarzy szeroki uśmiech.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Nicole Kidman ma nową twarz! Nie uwierzysz, gdy ją zobaczysz

PRZECZYTAJ TAKŻE: QUIZ. Pamiętasz serial "Beverly Hills 90210"? Małe szanse na 10/10!

Sonda
Co myślisz o pokazywaniu golizny na Instagramie?

Britney nadal świętuje uwolnienie się od wieloletniej kurateli własnego ojca. W 2008 roku trafiła do szpitala psychiatrycznego po tym, jak przeszła załamanie nerwowe. Sąd orzekł o ubezwłasnowolnieniu artystki, a kuratelę nad jej majątkiem powierzył jej ojcu. Po latach wyszło na jaw, że Jamie Spears kontrolował córkę pod każdym względem, podsłuchując ją, kierując jej karierą, podając jej potajemnie środki antykoncepcyjnie i decydując nawet o kolorze ścian w jej pokoju.

Britney Spears - kuratela ojca

Po nagłośnieniu sprawy kurateli zajął się nią sąd. Gdy pozwolił Britney zmienić prawnika, to otworzyło jej drogę do wolności. Sędzia oficjalnie zniósł kuratelę ojca we wrześniu 2020 roku. Britney jest obecnie związana z trenerem fitness Samem Ashgarim, spodziewają się swojego pierwszego wspólnego dziecka. Britney ma już dwóch synów z Kevinem Federlinem.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wielka wpadka Meghan Markle! Jak mogła o tym zapomnieć?

PRZECZYTAJ TAKŻE: Książę William i księżna Kate idą na wojnę z rodziną! Niewiarygodna decyzja

Britney Spears całkiem nago! Zasłonil ją tylko pies
Autor: INSTAGRAM Britney Spears całkiem nago! Zasłonil ją tylko pies
Instagram - sztuka czy erotyka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE