Britney Spears wreszcie wyznała PRAWDĘ o swoim ojcu. To straszne, co jej zrobił!

2022-05-05 13:45
Britney Spears wyznała prawdę o swoim ojcu. To straszne, co jej zrobił!
Autor: INSTAGRAM/britneyspears; Shutterstock Britney Spears przeżyła piekło

Gwiazda popu przez ostatnich 14 lat była objęta kuratelą ojca. Gdy wreszcie się spod niej wyzwoliła, zaczęła drugie życie. Teraz jest szczęśliwie zakochana, snuje plany na przyszłość, spodziewa się trzeciego dziecka. Rozlicza się także z trudną przeszłością. Ostatnio Britney Spears otworzyła się przed fanami i opowiedziała o horrorze, który zgotował jej tata. Trudno w to uwierzyć!

"Gdy miałam 13 lat czułam się trochę ładna" - zaczęła swoje wyznanie 40-letnia Britney Spears. Na Instagram wrzuciła czarno-białe zdjęcie z dzieciństwa i opowiedziała o tym, jak przez lata ojciec, Jamie, zabijał w niej poczucie własnej wartości. "Jedną z rzeczy, którą słyszałam przez cały czas trwania kurateli i jedną z rzeczy, które  które bolały mnie najbardziej… jest to, że powtarzano mi, że jestem gruba i nigdy nie jestem wystarczająco dobra. Mój tata zawsze sprawiał, że czułam się, jakbym musiała się bez końca starać" - napisała. Przyznała też, że tata "zniszczył to wszystko, co sprawiło, że czułam się piękna jako 13-latka, moją pewność siebie, mój styl, wewnętrzy dialog i... tak, nawet moje życie seksualne. Wszystko zrujnował. Sprawił, że czułam się brzydka. I taka się stałam". Gwiazda stwierdziła także, że to, co doprowadziło ją do tylu problemów, a co skończyło się kuratelą, wynika z ciągłej presji, jaką czuła ze strony rodziców. 

CZYTAJ TAKŻE: Przez miesiąc mieszkała z psem w... budce telefonicznej! Wszystko przez Covid

Sara James ofiarą hejtu? Gwiazda odpowiada!

Na szczęście w życiu gwiazdy pojawiły się lepsze dni. Jest szczęśliwie zakochana w swoim narzeczonym (choć są plotki, że już w mężu) Samie Asgharim (29 l.), który jest aktorem i modelem. Para spodziewa się pierwszego wspólnego dziecka. Tę radosną wiadomość Britney ogłosiła w kwietniu. Piosenkarka ma już dwóch synów ze związku z Kevinem Federlinem: 16-letniego Seana Prestona i 15-letniego Jaydena. 

CZYTAJ TAKŻE: QUIZ. Kultowe polskie seriale z lat 90. Ile z nich pamiętasz? Jesteś ich prawdziwym fanem?

Sonda
Śledzisz życie Britney Spears?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE