Był zamach na Putina?! Sensacyjne ustalenia wojskowego wywiadu

2022-05-23 14:45
Vladimir Putin
Autor: AP Władimir Putin celem zamachu?

Od dłuższego czasu przedstawiciele europejskich i amerykańskich agencji wywiadowczych donoszą, że wśród osób z najbliższego otoczenia Władimira Putina są takie, które mogą planować drastyczne odsunięcie rosyjskiego dyktatora od władzy. Jeśli jednak prawdą jest to, co ustalił wywiad ukraiński, to możliwe, że co najmniej jeden zamach na życie Putina już został przeprowadzony!

Cyryl Budanow, szef Głównego Zarządu Wywiadu Ministerstwa Obrony Ukrainy twierdzi, że już parokrotnie próbowano pozbawić życia prezydenta Rosji, Władimira Putina, z czego raz już po rozpoczęciu inwazji na Ukrainę. "Były zamachy na Putina... Nie tak dawno był nawet zamach ze strony, jak to się mówi, przedstawicieli Kaukazu. To niepubliczna informacja. Całkowicie nieudany zamach, ale miał naprawdę miejsce... Było to około dwóch miesięcy temu" - przekazał Budanow w rozmowie z "Ukraińską Prawdą". "Powtarzam - był nieudany. Nie ma żadnego rozgłosu o tym zdarzeniu, ale miało to miejsce" - podkreślił szef ukraińskiego wywiadu we fragmencie rozmowy, która w całości ukaże się w "Ukraińskiej Prawdzie" we wtorek, 24 maja. 

CZYTAJ TAKŻE: Zamkną Putina w sanatorium? "Tylko tak uniknie zamachu. Już stamtąd nie wróci". Padła data!

Będzie KONTRATAK UKRAINY?! Komandos PODAŁ DATĘ!

Wcześniej Budanow mówił, że Putin jest w tej chwili w fatalnej sytuacji, bo tak naprawdę nie jest w stanie wygrać tej wojny, a jednocześnie nie może jej także zakończyć bez zwycięstwa. Sprawę z pewnością komplikują także choroby Putina, o których mówi się coraz częściej. Czy to schyłek rządów rosyjskiego prezydenta?

CZYTAJ TAKŻE: Jest wyrok dla rosyjskiego żołnierza! Strzelił w głowę cywilowi. To pierwszy taki proces

Sonda
Czy znasz kogoś, kto popiera działania Putina?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE