Władimir Putin umiera?! Bełkocze i ma mdłości. To nagranie mówi wszystko!

2022-05-19 9:21
Putin wymiotuje, bełkocze i płacze podczas spotkania z szefem Rostecu
Autor: AP Z rosyjskim przywódcą jest coraz gorzej?

Według włoskiego dziennika "La Stampa" parę dni temu, nocą, Putin przeszedł poważną operację z powodu nowotworu, na który cierpi. W ubiegłym tygodniu z kolei miał wykonywany zabieg odciągania płynu z jamy brzusznej. Wygląda na to, że 70-letni prezydent Rosji niemalże "stoi nad grobem". Może to potwierdzać nagranie z jednego ze spotkań, na którym Putin z trudem jest w stanie zapanować nad swoim ciałem.

Do mediów trafiło nagranie spotkania Władimira Putina z Siergiejem Czemiezowem, rosyjskim oligarchą, szefem konglomeratu obronnego Rostec i dawnym kolegą Putina z KGB. Jak podaje "Mirror", wideo było pokazywane w rosyjskiej telewizji w środę, 18 maja. Widać na nim, jak panowie siedzą naprzeciwko siebie, a Czemiezow prezentuje Putinowi coś w rodzaju sprawozdania. I o ile oligarcha wygląda na pełnego życia i zadowolonego, o tyle rosyjski przywódca sprawia wrażenie, jakby miał za chwilę zwymiotować. Wygląda jakby w ogóle nie słuchał tego, co mówi były oficer KGB. Widać, że ma mdłości i problemy z mówieniem. Zaciska nerwowo szczękę i ma łzy w oczach. Od wielu tygodni pojawiają się spekulacje na temat chorób Putina. Mówi się, że cierpi na nowotwór, nie jest jednak pewne, czy to białaczka, czy rak żołądka. Podejrzewa się także, że zmaga się z Parkinsonem oraz demencją na wczesnym stadium i że jest leczony sterydami, a także przyjmuje chemioterapię. 

CZYTAJ TAKŻE: Kochanka Putina jest w CIĄŻY? Rosyjski dyktator załamany i wściekły. On jest ojcem?

Gen. Mieczysław Cieniuch: Rosja włączy pauzę na 2-3 tygodnie

Jeśli nagranie ze spotkania z szefem Rostecu pochodzi z ostatnich dni, to jest także możliwe, że to nie Putina na nim widać. Donosił o tym na początku tygodnia włoski dziennik "La Stampa", który informował, że w nocy z 16 na 17 maja Władimir Putin przeszedł ciężką operację i na najbliższy czas zastąpi go jego sobowtór. Rosyjskie służby specjalne podobno zrealizowały także nagrania, imitujące działalność rosyjskiego przywódcy, by wszyscy wierzyli w to, że nadal kontroluje sytuację w kraju i nadzoruje inwazję na Ukrainę. Czyżby to było jedno z nich?

CZYTAJ TAKŻE: Polski pediatra o piekle w Ukrainie. "Związali lekarza, do ust włożyli mu granat"

Sonda
Czy znasz kogoś, kto popiera działania Putina?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE