Alina Kabajewa, Władimir Putin

i

Autor: East News Alina Kabajewa doczekała się festiwalu swojego imienia

Kochanka Putina jest w CIĄŻY? Rosyjski dyktator załamany i wściekły. On jest ojcem?

2022-05-09 13:52

Domniemana wielka miłość Władimira Putina, rosyjska była gimnastyczka, Alina Kabajewa, podobno jest w ciąży. 38-letnia "najbardziej elastyczna kobieta w Rosji" tę radosną nowinę miała przekazać konkubentowi tuż przed Dniem Zwycięstwa. Putin podobno nie jest zadowolony. Nie chce mieć więcej dzieci, czy obawia się, że to nie on jest ojcem?

Od lat mówi się, że Władimir Putin (70 l.) i Alina Kabajewa (38 l.) doczekali się wspólnie czwórki dzieci: 7-letnich w tej chwili bliźniaczek i dwóch synów. Czyżby do tej wesołej gromadki miała dołączyć wkrótce piąta pociecha? Rosyjski dyktator, zaledwie kilkadziesiąt godzin przez defiladą na Placu Czerwonym, organizowaną w Rosji z okazji Dnia Zwycięstwa, miał się dowiedzieć o kolejnej ciąży swojej domniemanej kochanki. Jak donosi "The Sun", powołując się na rosyjski kanał informacyjny General SVR, Putin, mówiąc delikatnie, nie był z tego zadowolony. Podobno miał być wściekły i przygnębiony, bo - jak od dawna się podejrzewa - cierpi na Parkinsona i raka, i nie planował już więcej dzieci. Ponadto pojawia się pytanie, czy ojcem dziecka Kajbajewej, najbardziej utytułowanej gimnastyczki w historii Rosji, rzeczywiście jest Putin. Czyżby jeździł do niej, do Szwajcarii, w przerwach między planowaniem kolejnych ataków na Ukrainę?

CZYTAJ TAKŻE: Dzień Zwycięstwa w Rosji. Oto, co zobaczyli Rosjanie na ekranach swoich telewizorów!

Raport Walczaka - Mark Brzezinski: Putin dokonał ludobójstwa w Ukrainie

Gdzie jest kochanka Putina?

Według doniesień zachodnich mediów, niemal od początku wojny, Alina Kabajewa wraz z dziećmi ukrywa się bowiem właśnie w Szwajcarii, w pilnie strzeżonej, luksusowej willi. "Podczas gdy Putin przeprowadza inwazję na Ukrainę, atakując niewinnych obywateli i powodując kryzys uchodźczy, jego rodzina ukrywa się w prywatnym i bardzo bezpiecznym domku gdzieś w Szwajcarii – przynajmniej na razie" - informował "Page Six" w marcu tego roku. Wcześniej spekulowano, że rodzina Putina ukrywa się w tajnym "podziemnym mieście" na Syberii.

CZYTAJ TAKŻE: Pierwszy przypadek małpiej ospy w Europie. Nowy wirus opanuje świat? Infekcję wykryto w Londynie

Sonda
Czy Alina Kabajewa powinna zostać objęta sankcjami?

Ile dzieci ma Putin?

Władimir Putin, prócz domniemanych dzieci z Kabajewą ma także dwie dorosłe już córki z byłą żoną, Ludmiłą Putin. Są nimi 36-letnia Maria i 35-letnia Katerina. Plotka głosi, że prezydent Rosji ma jeszcze jedną córkę, owoc romansu ze sprzątaczką. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE