Włochy/ La Stampa: Putin przeszedł w nocy operację

i

Autor: AP Putin ma zniknąć na 10 dni

Putin w nocy przeszedł ciężką operację? Zastąpi go sobowtór. Sensacyjne ustalenia!

2022-05-17 10:12

Włoski dziennik "La Stampa", powołując się na swoje źródła, podał we wtorek (17 maja) rano, że w nocy z poniedziałku na wtorek prezydent Rosji przeszedł operację. Powodem zabiegu ma być nowotwór, z którym zmaga się Władimir Putin. To jednak nie koniec sensacyjnych doniesień mediów. Przez najbliższe dni rosyjskiego dyktatora ma zastąpić... sobowtór!

Włoski dziennik "La Stampa" donosi, że Władimir Putin (70 l.) przeszedł dziś (17 maja) poważną operację. Przeprowadzili ją najlepsi rosyjscy specjaliści, a zabieg ma mieć związek z nowotworem krwi, na jaki cierpi dyktator (więcej TUTAJ). Dziennik powołuje się na źródła, według których Putin miał trafić do szpitala już w ubiegłą środę (11 maja), ponieważ jego stan znacznie się pogorszył. Zgodnie z informacjami dziennikarza "La Stampa", Kreml opracował szczegółowy plan dotyczący tego, jak utrzymywać chorobę, operację i rekonwalescencję prezydenta Rosji w tajemnicy. Putina ma na 10 najbliższych dni zastąpić jego sobowtór. Rosyjskie służby specjalne podobno zrealizowały także nagrania, imitujące działalność rosyjskiego przywódcy, by wszyscy wierzyli w to, że nadal kontroluje sytuację w kraju i nadzoruje inwazję na Ukrainę. Rezultat operacji Putina będzie znany za pięć dni.

CZYTAJ TAKŻE: Kochanka Putina jest w CIĄŻY? Rosyjski dyktator załamany i wściekły. On jest ojcem?

Express Biedrzyckiej - gen. Mieczysław Bieniek: U Putina widać depresję maniakalną. Nie ma już pomysłu na tę wojnę

O tym, że Putin cierpi na raka mówi się od dawna, jednak dopiero teraz wyszło na jaw, że może chodzić o raka krwi. Portal "New Lines" opublikował kilka dni temu nagranie rozmowy jednego z rosyjskich oligarchów, który mówi komuś przez telefon, że problemy zdrowotne prezydenta Rosji związane są właśnie z nowotworem krwi. Specjaliści odczytujący mowę ciała uważają, że Putin cierpi także na Parkinsona.

CZYTAJ TAKŻE: PILNE! Rosjanie zaatakowali tuż przy granicy z Polską. Nocne ostrzał kolei!

Sonda
Czy znasz kogoś, kto popiera działania Putina?