Była dziewczyna najbogatszego człowieka świata nago! Grimes poszła na całość!

i

Autor: @grimes / Instagram Była dziewczyna najbogatszego człowieka świata nago! Grimes poszła na całość!

Gwiazda nago

Była dziewczyna najbogatszego człowieka świata nago! Grimes poszła na całość

2022-11-29 12:20

Grimes (34 l.) postanowiła nie kryć dłużej swoich wdzięków! Piosenkarka znana ostatnio głównie z zakończonego już związku z najbogatszym człowiekiem świata rozebrała się do rosołu i pokazała relację w internecie. Zdjęcie dość szybko zniknęło z Instagrama. Była dziewczyna Elona Muska twierdzi, że to był jej... kostium na Halloween!

Grimes nago! Była dziewczyna Elona Muska rozebrała się i pokazała w internecie. Zdjęcie zniknęło z Instagrama, ale w sieci nic nie ginie

Grimes znana jest z wyjątkowo ekscentrycznych strojów i wypowiedzi. Sławna piosenkarka stała się o wiele bardziej popularna parę lat temu, gdy zaczęła spotykać się z Elonem Muskiem, najbogatszym człowiekiem świata. Urodziła mu nawet dwójkę dzieci, w tym jedno już po rozstaniu. Gwiazda bynajmniej nie zmieniła się wtedy w poważną matronę. Wręcz przeciwnie, zaczęła szaleć jeszcze bardziej! A teraz poszła na całość. Grimes (34 l.) postanowiła nie kryć dłużej swoich wdzięków! Piosenkarka znana ostatnio głównie z zakończonego już związku z najbogatszym człowiekiem świata rozebrała się do rosołu i pokazała relację w internecie. Zdjęcie dość szybko zniknęło z Instagrama. Była dziewczyna Elona Muska twierdzi, że to był jej... kostium na Halloween! Rzeczywiście, na głowie ma jedyny element garderoby, a konkretnie hełm ze skrzydłami, ponieważ przebrała się za Malenię, postać z pewnej gry.

Grimes i Elon Musk. Kiedy się spotykali? Ile mają dzieci?

Elon Musk we wrześniu ubiegłego roku po trzech latach związku rozstał się z piosenkarką Grimes, czyli Claire Elise Boucher. Grimes ma dwuletniego syna z Elonem Muskiem. Chłopiec otrzymał imię X AE A-XII. "Jesteśmy w semi-separacji, ale nadal się kochamy i mamy świetne relacje" - mówił Musk po ogłoszeniu rozstania. W grudniu 2021 roku Grimes urodziła mu kolejne dziecko, córkę o imionach Exa Dark Siderael. Według rankingu Bloomberga Musk jest obecnie na pierwszym miejscu listy najbogatszych ludzi świata. Ma 180 miliardów dolarów. Na drugim miejscu jest Bernard Arnault ze 158 miliardami.

Sonda
Podoba Ci się styl Grimes?

Czyje to piersi?

Pytanie 1 z 7
To dekolt...
Zdjęcie
Elon Musk najbogatszym człowiekiem świata. Co sam mówi o swoich sukcesach i biznesie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają