Elon Musk i Grimes

i

Autor: Getty AFP Elon Musk i Grimes

Elon Musk i Grimes ROZSTALI się! Ona woli lesbijski harem w kosmosie

2021-09-28 8:00

Najbogatszy człowiek świata jest już wolny! Elon Musk i piosenkarka Grimes rozstali się, jak poinformował niedawno "Page Six". Teraz Grimes wyjaśnia, co będzie robiła po tym, jak dała kosza kosmicznemu przedsiębiorcy z 213 miliardami dolarów na koncie. Aż trudno w to uwierzyć! Co na to Elon Musk?!

Ta miłość przetrwała jedynie trzy lata! Jak pisze "Page Six", Elon Musk i piosenkarka Grimes rozstali się. "Jesteśmy na wpół w separacji, ale kochamy się i często się widujemy" - pokrętnie skomentował te doniesienia biznesmen, zaś pytana o nie przez dziennikarzy "Page Six" Grimes napisała, że po rozstaniu z miliarderem zamierza "założyć lesbijską komunę w kosmosie". "Skolonizuję jeden z księżyców Jowisza, Europę, ale niezależnie od Elona" - sprecyzowała gwiazda, nawiązując do kontraktu zawartego przez SpaceX, firmę Muska, z NASA. Kontrakt dotyczy właśnie badań księżyca zwanego Europą. Wcześniej Grimes mówiła, że jest gotowa porzucić życie na Ziemi na rzecz kosmicznych podbojów. Najwyraźniej nie tylko naukowych.

NIE PRZEGAP: Sekret Meghan Markle ujawniony! Chowała to pod dużym płaszczem

NIE PRZEGAP: Putin wskazał swojego następcę?! Plotki mówią o złym stanie zdrowia

Sonda
Czy wierzysz w istnienie kosmitów?

Elon Musk i Grimes zaczęli spotykać się w 2018 roku. W zeszłym roku w maju przyszło na świat ich dziecko, które nazwali... X AE A-12. W skrócie nazywają je "X". Tymczasem Elon Musk znów został najbogatszym człowiekiem na świecie. Według dzisiejszych danych Bloomberga założyciel Tesli i SpaceX ma obecnie 213 miliardów dolarów. Na drugim miejscu zestawienia Bloomberga znajduje się Jeff Bezos ze 197 miliardami, a na trzecim Bernard Arnault ze 160 miliardami dolarów.

NIE PRZEGAP: Armageddon w Wielkiej Brytanii! Brak paliwa, puste sklepy. Wkroczy wojsko?

NIE PRZEGAP: Seksowny grill Heidi Klum! Gwiazda wiła się nad kiełbasą

Rakieta Elona Muska EKSPLODOWAŁA! 800 MILIONÓW zniszczone w sekundę
Nasi Partnerzy polecają