Była facetem, zostanie Miss Bum Bum! Samella Vinter i jej szokująca przemiana

2021-04-22 17:36 Zofia Dąbrowska
Była facetem, zostanie miss bum bum
Autor: @samella_vinter/ INSTAGRAM Była facetem, zostanie miss bum bum

Kto mógłby się tego domyślić?! Jedna z pięknych uczestniczek konkursu Miss Bum Bum była kiedyś mężczyzną. Samella Vinter zmieniła płeć, dorobiła sobie dorodną pupę i wystąpiła na okładce "Playboya". Jednak nie chciała, by było to jej ostatnie słowo w świecie showbiznesu i weźmie udział w tegorocznych wyborach najpiękniejszych pośladków w kosmosie. Czy ma szanse? Zobacz naszą galerię zdjęć Samelli Vinter i oceń sam!

Dziś występuje półnago na okładkach i trudno się domyślić jej przyszłości. A jednak Samella Vinter (38 l.) urodziła się jako mężczyzna. Brazylijka przeszła operację zmiany płci w Tajlandii, za co zapłaciła niemal pół miliona złotych. Efekty okazały się na tyle udane, że Samella została modelką. W 2019 roku wystąpiła na okładce "Playboya". Jednak nie chciała, by było to jej ostatnie słowo w świecie showbiznesu i weźmie udział w tegorocznych wyborach najpiękniejszych pośladków w kosmosie, czyli sławnym brazylijskim Miss Bum Bum.

NIE PRZEGAP: Tak książę Filip mówił o związku z Elżbietą II. Przeszkadzała mu tylko JEDNA rzecz

- Chcę opowiadać o swoich operacjach i pokazać, że jestem naprawdę kobieca - przekonuje Samella cytowana przez brytyjski "Daily Star". Konkurs Miss Bum Bum odbywa się w Brazylii od 2011 roku. W tym roku przypada więc jego okrągły niczym pupa jubileusz. Zeszłoroczną laureatką została Lu Duarte, inne modelki, które zwyciężały w konkursie Miss Bum Bum to między innymi Ellen Santana, Suzy Cortez, Rosie Oliveira czy Erika Canela.

NIE PRZEGAP: Rihanna pokazała nagie piersi na ulicy! Zobacz zdjęcia szokującej kreacji gwiazdy

Natalia Gryglewska - nowa Miss Polonia przeszczęśliwa po zwycięstwie! [WYWIAD]
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze