Tak książę Filip mówił o związku z Elżbietą II. Przeszkadzała mu tylko JEDNA rzecz

2021-04-22 10:05 Zofia Dąbrowska
Książę Filip - jego przodkowie leżą na Powązkach!
Autor: Kiefer flickr.com Książę Filip i Królowa Elżbieta

Ujawniono nowe fakty o brytyjskiej rodzinie królewskiej! Po śmierci księcia Filipa (+100 l.) wyszła na jaw cała prawda o jego związku z Elżbietą II (95 l.). Gyles Brandreth, znawczyni pałacowego życia i biografka brytyjskiej rodziny królewskiej ujawniła w porannym magazynie Lorraine, że książę Filip skarżył się tylko na jedną jedyną rzecz podczas 73-letniego małżeństwa z brytyjską monarchinią. Co to było? Co nie podobało się księciu Filipowi w królowej brytyjskiej?

Książę Filip i Elżbieta II byli małżeństwem przez długie 73 lata! Podczas pogrzebu seniora rodu Windsorów w zeszłą sobotę zazwyczaj opanowana królowa nie kryła smutku. W dodatku zaledwie cztery dni po uroczystościach musiała po raz pierwszy w życiu samotnie obchodzić swoje urodziny. Z powodu koronawirusa nie wyprawiono żadnych uroczystości, a u jej boku nie było także Filipa. Jaki jednak był tak naprawdę związek księcia Filipa z Elżbietą II? Co ukrywali przed światem? Teraz cała prawda wyszła na jaw! Gyles Brandreth, znawczyni pałacowego życia i biografka brytyjskiej rodziny królewskiej ujawniła w porannym magazynie Lorraine, że książę Filip skarżył się tylko na jedną jedyną rzecz podczas 73-letniego małżeństwa z brytyjską monarchinią. Co to było?

NIE PRZEGAP: Książę Harry UCIEKŁ z pałacu! Szokująca decyzja, cios dla królowej Elżbiety II

- Filip mówił do mnie: 'Boże, ona nigdy nie przestaje rozmawiać przez telefon. Ciągle rozmawia przez telefon. Z kim ona tak ciągle rozmawia?' - wspomina Gyles Brandreth. Jak dodaje znawczyni brytyjskiej rodziny królewskiej, było to absolutnie jedyne zastrzeżenie księcia Filipa wobec żony. - Wiedział, że całe jego życie sprowadza się do wspierania królowej i nigdy nie zrobił ani jednego fałszywego kroku, zawsze był we właściwym miejscu i o właściwym czasie, o jeden krok za nią - dodała Gyles Brandreth.

NIE PRZEGAP: Kobieta WDARŁA się do pałacu! Mówi, ze jest narzeczoną księcia. Szok dla królowej

Książę Filip nie żyje
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze