Harry i Meghan

i

Autor: Shutterstock Harry i Meghan

Rodzina królewska

Chciał odejść z rodziny królewskiej, zanim poznał Meghan! Książę Harry zaplanował ucieczkę?

2023-06-01 7:20

Książę Harry poważnie rozważał odejście z brytyjskiej rodziny królewskiej jeszcze zanim poznał Meghan Markle - twierdzi "Daily Mail". Brytyjscy dziennikarze przypominają wywiad sprzed siedmiu lat, którego udzielił Angeli Levin syn króla Karola III. Harry opowiedział w nim szczerze o swoich dylematach! To on zaplanował ucieczkę?

Książę Harry chciał uciec z brytyjskiej rodziny królewskiej jeszcze przed poznaniem Meghan Markle. Nie zrobił tego przez jedną rzecz

Książę Harry i Meghan Markle trzy i pół roku temu ogłosili za pośrednictwem mediów społecznościowych, że porzucają życie pracujących członków brytyjskiej rodziny królewskiej oraz samą Wielką Brytanię, by osiąść za oceanem. Początkowo mieszkali w Kanadzie, ale gdy wybuchła pandemia, pospiesznie wynieśli się do luksusowej rezydencji w Hollywood. Według swoich początkowych deklaracji chcieli szukać prywatności, jednak w praktyce zaczęli szukać rozgłosu, zaś ich osobiste wyznania i niespójne opowieści o rodzinie królewskiej przysporzyły im więcej wrogów, niż zwolenników. Ostatnio po świecie krążą sensacyjne plotki o poważnym kryzysie w małżeństwie Harry'ego i Meghan, podobno książę wyprowadził się już z domu... Czy żałuje ucieczki? Czy to Meghan Markle go do niej namówiła?

Harry uciekłby z pałacu wcześniej. Ale wybrał lojalność wobec królowej Elżbiety II

Wielu wskazywało właśnie na Meghan Markle jako na prowodyrkę odejścia Sussexów z brytyjskiej rodziny królewskiej, okrzykniętego nawet Megxitem. Teraz jednak "Daily Mail" przypomina wywiad, z którego wynika, że mogło być inaczej. Siedem lat temu 32-letni wtedy Harry rozmawiał z Angelą Levin o swoich rozterkach i problemach. Jeszcze przed poznaniem Meghan zwierzał się z tego, iż rozważał odejście z rodziny królewskiej i marzył o spokojnym życiu, ale ostatecznie lojalność wobec królowej przeważyła.

Sonda
Czy Meghan Markle i książę Harry niebawem się rozwiodą?

QUIZ. Największe skandale w rodzinach królewskich! Pamiętasz wszystkie? Test tylko dla prawdziwych znawców

Pytanie 1 z 10
Król Karol III jako książę Karol romansował z Camillą, która dziś jest królową małżonką. Pewien członek królewskiego rodu miał romans z inną Camillą - La Camillą z zespołu Army of Lovers znaną z wielkiego biustu. Kto to był?
Co napisał Książę Harry?