Chłopiec pozwolił się ugryźć jadowitemu pająkowi! Nie powiedział nic rodzicom, bo chciał zostać Spider-Manem

i

Autor: Shutterstock Chłopiec pozwolił się ugryźć jadowitemu pająkowi! Nie powiedział nic rodzicom, bo chciał zostać Spider-Manem

Szokujące zdarzenie

Chłopiec pozwolił się ugryźć jadowitemu pająkowi! Nie powiedział nic rodzicom, bo chciał zostać Spider-Manem

2023-08-08 19:51

8-letni chłopiec z Boliwii pozwolił się ugryźć jadowitemu pająkowi, bo wierzył, że stanie się dzięki temu Spider-Manem. Malucha ukąsiła czarna wdowa, ale poszkodowany nie powiedział o tym rodzicom. Dopiero gdy jego stan zaczął się pogarszać, ich synek wyjawił, że celowo dał się ugryźć, licząc, że zamieni się w superbohatera. 8-latek trafił do szpitala.

Jadowity pająk ukąsił 8-latka. Chłopiec chciał zostać Spider-Manem

Jadowity pająk ugryzł 8-latka z Boliwii, bo ten myślał, że zostanie dzięki temu Spider-Manem - informuje Wirtualna Polska. Chłopiec znalazł pod kamieniem czarną wdowę, która dodatkowo miała czerwony wzór, co natychmiast skojarzyło mu się z ulubionym superbohaterem. Po ukąszeniu maluch nie powiedział nic rodzicom, którzy jednak sami zorientowali się, że doszło do nieszczęścia, bo ich synek czul się coraz gorzej. Z bólami całego ciała i skurczami mięśni został przewieziony do Szpitala Generalnego San Juan de Dios w Oruro. Na szczęście jego stan się poprawił po wdrożeniu leczenia. - Jesteśmy bardzo zaniepokojeni, ponieważ analiza i pytania zadawane dziecku, gdy już wyzdrowiało, wskazują, że podniósł pająka w prostym celu - chciał zostać Spider-Manem - potwierdził Ernesto Vásquez, dyrektor Oddziału Chorób Odzwierzęcych Departamentu Zdrowia Oruro, którego cytuje Wirtualna Polska.

Sonda
Uważasz, że dzieciom powinno się wprowadzić limity korzystania z Internetu?
"Nie boli, ale doprowadza do dramatycznych konsekwencji zdrowotnych". Pierwszym objawem może być zawał albo udar.
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany