Giulia Tramontano

i

Autor: Archiwum prywatne Giulia Tramontano

Sprawca w rękach policji

Ciężarna 29-latka pokłóciła się z partnerem i zaginęła! Odnaleziono ciało, wstrząsająca prawda!

2023-06-01 13:09

Giulia Tramontano już za dwa miesiące miała zostać po raz pierwszy szczęśliwą matką. Ciężarna 29-latka w niedzielę zaginęła, o czym informowały włoskie media. Niestety, okazało się, że kobieta nie żyje. Mordercą Giulli okazał się być jej partner, z którym pokłóciła się w dniu zaginięcia, po tym jak wyszło na jaw, że wiedzie on podwójne życie. 30-letni Alessandro Impagnatiello przyznał się do zbrodni w środę wieczorem, wskazując przy tym śledczym, gdzie ukrył ciało niedoszłej matki swojego dziecka.

Jak informują włoskie media, kobieta była poszukiwana od niedzielnego popołudnia. To wówczas właśnie jej partner zgłosił służbom zaginięcie. Agencja Ansa dotarła do relacji sąsiadów i znajomych pary, którzy twierdzili, że w sobotę wieczorem Giulia i Alessandro pokłócili się. - Odkryła, że mężczyzna prowadzi równoległe życie z inną kobietą, która również zaszła w ciążę. Ciąża ta miała zostać jednak przez kobietę (tę drugą - red.) przerwana - pisała agencja. Sobotniego wieczoru miało dojść do spotkania całej trójki. Najwyraźniej nie potoczyło się ono najlepiej...

Morderstwo Giulii

Alessandro Impagnatiello, partner Giulii Tramontano, przyznał się w środę wieczorem do jej zabójstwa i wskazał śledczym miejsce, w którym ukrył ciało. Mężczyzna najpierw zadźgał ją nożem, a później chciał pozbyć się ciała, próbując je spalić. Następnie załadował je do bagażnika swojego samochodu Jak informuje "La Stampa", 30-latek poinformował śledczych, że ukrył ciało 29-latki obok garaży przy ulicy Via Monte Rosa w miejscowości Senago, około 650 metrów od ich mieszkania przy Via Novella. Funkcjonariusze, którzy udali się pod wskazany adres, istotnie znaleźli tam zwłoki 29-latki, przykryte plastikowymi torbami. 

Według śledczych sprawca nie działał sam i w pozbywaniu się zwłok mógł pomagać mu wspólnik, który jest obecnie poszukiwany. W mieszkaniu pary i w samochodzie 30-latka znaleziono ślady krwi kobiety. Właśnie to odkrycie, a także brak spójności w zeznaniach mężczyzny miały skłonić śledczych do skierowania śledztwa na niego.

W sieci pojawiło się już nagranie z zatrzymania mordercy:

Sonda
Jaka kara powinna być za morderstwo?
Zadźgał ciężarną 13-letnią Patrycję. Matka ofiary ze łzami w oczach patrzyła na Kacpra Ś.
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany