Cud na lotnisku! Pasażer przeżył lot z Gwatemali do Miami w podwoziu samlotu

i

Autor: ONLY IN DADE/TWITTER Cud na lotnisku! Pasażer przeżył lot z Gwatemali do Miami w podwoziu samlotu

Cud! Pasażer PRZEŻYŁ lot z Gwatemali do Miami w podwoziu samolotu

2021-11-29 9:55

To niewiarygodne! Pasażer na gapę ukryty w podwoziu samolotu lecącego z Gwatemali do Miami w Stanach Zjednoczonych przeżył podróż. Gdy znaleziono go na lotnisku, był tylko nieco zmęczony... Samolot leciał na wysokości około 13 kilometrów, gdzie panuje temperatura około -47 stopni Celsjusza. Jak to możliwe, że 26-latek przeżył lot?

Prawdziwy cud na lotnisku w amerykańskim Miami! W sobotę w podwoziu samolotu, który przyleciał do Stanów Zjednoczonych z Gwatemali, znaleziono żywego człowieka! Młody mężczyzna, który zdecydował się na tak desperacki krok, by uciec do USA, był oszołomiony i z trudem mógł ustać na nogach, jednak nie stracił przytomności i najwyraźniej nic poważnego mu się nie stało... Jak to możliwe?! Przeżycie podróży w podwoziu samolotu graniczy z cudem. W czasach powojennych na całym świecie próbowało tego 129 osób, z czego 100 zmarło podczas lotu, tymczasem ten gwatemalski Terminator wydaje się być niemal zupełnie niewzruszony sytuacją. A przecież taki lot to nie przelewki... Samolot leciał na wysokości około 13 kilometrów, gdzie panuje temperatura około -47 stopni Celsjusza. Podróż trwała 2,5 godziny, a zawartość tlenu w powietrzu to około 6,3 proc. Pasażera na gapę uratowała podwyższona temperatura panująca w podwoziu, gdzie znajduje się przecież wiele rozgrzanych urządzeń.

Zobacz: Atak zimy w Europie: burze śnieżne, brak prądu, wichury. Są ofiary śmiertelne!

Obejrzyj zdjęcia: Cud na lotnisku! Pasażer przeżył lot z Gwatemali do Miami w podwoziu samolotu

Dzięki temu mężczyzna nie zamarzł mimo srogiego mrozu. Musiał też bardzo uważać, by nie zostać zmiażdżonym przez koła! Co teraz stanie się z Gwatemalczykiem? Na razie 26-latek trafił do szpitala na badania kontrolne. Zajmą się nim też urzędnicy imigracyjni. 26-latek musiał być bardzo zdesperowany, skoro aż tak zaryzykował. Gwatemalczycy uciekają z kraju przed skrajną biedą i rządami brutalnych gangów. Niestety, pasażera z podwozia czeka najprawdopodobniej deportacja.

NIE PRZEGAP: Nowy koronawirus w kolejnych krajach! Nietypowe objawy, można je zlekceważyć

Sonda
Czy boisz się latać samolotem?
Jak pilotuje się samolot? Sprawdziliśmy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE