Wariant koronawirusa Omikron w kolejnych krajach! Nietypowe objawy, można je zlekceważyć

2021-11-29 8:35
Nowy koronawirus już w europie! nietypowe objawy, można je zlecewazyc
Autor: AP Nowy koronawirus już w europie! nietypowe objawy, można je zlecewazyc

Wariant Omikron pojawia się w kolejnych krajach! Najnowsza, a zdaniem naukowców także najbardziej zmutowana odmiana koronawirusa błyskawicznie opanowuje świat. Wcześniej przypadki powstałego w Afryce wariantu Omikron wykryto w Wielkiej Brytanii, Danii czy Holandii. Lekarze ujawniają, że nowa mutacja koronawirusa daje bardzo nietypowe objawy! Jakie?

Ograniczenia w lotach, wytężone badania naukowców i obawa, że to najgorszy wariant koronawirusa, a jakimi mieliśmy do czynienia do tej pory. Wariant Omikron pojawia się w kolejnych krajach! Najnowsza, a zdaniem naukowców także najbardziej zmutowana odmiana koronawirusa błyskawicznie opanowuje świat. Wcześniej przypadki powstałego w Afryce wariantu Omikron wykryto w Wielkiej Brytanii, Danii, Holandii, teraz pierwsze zakażenia pojawiły się we Francji oraz w Kanadzie. Nikt chyba nie ma już wątpliwości, że wariant Omikron rozprzestrzenił się już po całym świecie, jednak kraje, gdzie wykryto nową mutację, wprowadzają ograniczenia w lotach z afrykańskich państw, w których pojawił się Omikron. Chodzi między innymi o Botswanę i RPA. Tymczasem właśnie lekarka z RPA ujawniła nowe, niepokojące fakty na temat nowej mutacji koronawirusa! Jak mówi dr Angelique Coetzee na łamach brytyjskiego "The Telegraph", pacjenci, u których testy potwierdziły obecność wariantu Omikron koronawirusa, mieli nietypowe i łatwe do zlekceważenia objawy.

NIE PRZEGAP: Najgorszy wariant koronawirusa w Europie! Gdzie pojawił się Omikron?

NIE PRZEGAP: Ginekolog leczył seksem! Wmawiał kobietom, że szczepi penisem

Sonda
Przyjmiesz trzecią dawkę szczepionki przeciw COVID-19?

Rzadziej występowały przypadki o cięższym przebiegu, za to charakterystyczne symptomy to zmęczenie i przyspieszony puls, a do tego brak zaburzeń zapachu i smaku, co jest nietypowe dla zakażeń koronawirusem. "To najgorszy wariant, jaki widzieliśmy do tej pory" - tak na łamach brytyjskiego "Daily Mail" ocenił mutację B.1.1.529 wysoko postawiony przedstawiciel rządowej agencji Health Security Agency (UKHSA). Dziś odbędzie się pilne spotkanie ministrów zdrowia grupy G7, którzy omówią sytuację związaną z pojawieniem się wariantu Omikron.

NIE PRZEGAP: To JEGO Meghan Markle oskarżała o rasizm?! Ujawniono nazwisko! Skandal w rodzinie królewskiej

NIE PRZEGAP: Córka Angeliny Jolie szokuje! Nie zgadniesz, co teraz robi Shiloh ijak wygląda

Sprzedawali "paszporty covidowe". Zatrzymano 11 osób.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE