Córka Angeliny Jolie szokuje! Nie zgadniesz, co teraz robi Shiloh i jak wygląda

i

Autor: East News Córka Angeliny Jolie szokuje! Nie zgadniesz, co teraz robi Shiloh i jak wygląda

Córka Angeliny Jolie szokuje! Nie zgadniesz, co teraz robi Shiloh i jak wygląda

2021-11-27 22:10

Shiloh Jolie-Pitt (15 l.) od lat wzbudzała największe emocje spośród wszystkich dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta. Plotkowano nie raz o zamiłowaniu dziewczynki do męskich strojów, a jej rodzice nie kryli, że córka uważa się za chłopca. Ale lata mijają i Shiloh Jolie-Pitt zdążyła zmienić się nie do poznania. Nie tylko pozuje w makijażu i w sukience, ale i... nie zgadniesz, co teraz robi córka Brada i Angeliny!

Shiloh Jolie-Pitt (15 l.) ma zadatki na wielką gwiazdę? Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta od lat najbardziej zwraca na siebie uwagę spośród wszystkich dzieci rozwiedzionej gwiazdorskiej pary. Jeszcze niedawno emocje wzbudzał niecodzienny wygląd Shiloh Jolie-Pitt. Córka Angeliny i Brada Pitta nosiła się po męsku i jak ujawnił niegdyś Brad Pitt w wywiadzie, kazała mówić o siebie "John" albo "Peter". "Chce być chłopcem i uważa się za jednego z braci w rodzinie" - dodawała Angelina. Wydawało się, że Shiloh może niebawem chcieć zmienić płeć. Ostatnio jednak Shiloh Jolie-Pitt zaczęła wyglądać całkiem inaczej. Córka Angeliny i Brada pojawiła się na czerwonym dywanie podczas premiery filmu "Eternals" o superbohaterach, w którym zagrała Angelina. Shiloh Jolie-Pitt miała na sobie sukienkę! Potem taka sytuacja powtórzyła się, a do tego doszedł elegancki makijaż, który wydobył całą urodę nastolatki. A teraz... Ujawniono, czym zajmuje się Shiloh!

NIE PRZEGAP: Conchita Wurst w samych majtkach. Nieprawdopodobne, jak teraz wygląda!

NIE PRZEGAP: Córka Małgorzaty Braunek przeszła poważną operację! Szczere słowa do fanów

Jak się okazuje, córka Angeliny i Brada pasjonuje się tańcem. Filmy z sali prób, gdzie Shiloh Jolie-Pitt ćwiczy taneczne kroki w towarzystwie innych kursantów, zrobiły furorę w mediach społecznościowych, zwłaszcza na TikToku i na Youtube. Shiloh najwyraźniej zagustowała w stylu hip-hop i jest w nim już dobrze wyćwiczona! Czy chce zostać zawodową tancerką? Jak pisze magazyn "In Touch", talent Shiloh zachwycił jej rodziców, którzy nigdy szczególnie nie wyróżniali się jako tancerze. Ciekawe, czym jeszcze zaskoczy nas Shiloh?

NIE PRZEGAP: Ginekolog leczył seksem! Wmawiał kobietom, że szczepi penisem

NIE PRZEGAP: Biskup zakochał się i wziął ślub! Żona pisze o seksie i satanizmie

Sonda
Kogo stronę trzymasz, Brada czy Angeliny?
Urodzinowy koncert Super Expressu - GOLEC uORKIESTRA & GROMEE