Conchita Wurst w samych majtkach. Nieprawdopodobne, jak teraz wygląda!

2021-11-27 19:30

Conchita Wurst (33 l.) znowu szokuje! Pamiętacie ją jeszcze? W 2014 roku wygrała konkurs Eurowizji, a jej sceniczny wizerunek był na ustach wszystkich. Conchita Wurst to tak naprawde austriacki piosenkarz Thomas Neuwirth, który postanowił występować w kobiecym stroju, ale... z brodą. A jak wygląda dziś? Można przeżyć wielkie zaskoczenie!

Conchita Wurst w samych majtkach. Nieprawdopodobne, jak teraz wygląda

i

Autor: AKPA Conchita Wurst w samych majtkach. Nieprawdopodobne, jak teraz wygląda

Czy pamiętacie jeszcze Conchitę Wurst (33 l.)? Taką postać trudno zapomnieć! To zwyciężczyni 59. Konkursu Piosenki Eurowizji z 2014 roku. Conchita Wurst to tak naprawde austriacki piosenkarz Thomas Neuwirth, który postanowił występować w kobiecym stroju, ale... z ciemnym zarostem na twarzy. "Kobieta z brodą" zdecydowanie zwracała na siebie uwagę, a że do tego potrafiła śpiewać, piosenką „Rise Like a Phoenix” wywalczyła sobie pierwsze miejsce. Wielu zastanawiało się, jakiej płci jest ta osoba. Conchita Wurst to kreacja sceniczna w stylu drag queen, zaś Thomas Neuwirth to jej odtwórca, w sensie biologicznym będący mężczyzną. Jak podkreślała zawsze Conchita Wurst, sceniczny wizerunek to nie czysta zabawa, lecz element walki o prawa osób LGBT. A jak wygląda dziś Conchita Wurst? Można przeżyć wielki szok!

NIE PRZEGAP: Tak wygląda syn Majki Jeżowskiej! Niespodziewane zdjęcie z okazji 40-tych urodzin

NIE PRZEGAP: Najszybszy ślub w "Rolnik szuka żony". Bogusia i Krzysztof powiedzieli sobie "Tak"

Na Instagramowym koncie Cochity Wurst widzimy całkowicie nowy image artystki, czy może raczej artysty... Bo czy to jeszcze Conchita, czy już Thomas Neuwirth lub jakaś jeszcze inna, zupełnie nowa sceniczna persona? W dodatku odważna Conchita pokazała się fanom w samych majtkach! Teraz wygląda niczym macho, z całą klatką piersiową pokrytą tatuażami i z krótkimi włosami. Tylko broda została na swoim miejscu. Ciekawe, czym jeszcze zaskoczą nas Conchita i Thomas?!

NIE PRZEGAP: Córka Małgorzaty Braunek przeszła poważną operację! Szczere słowa do fanów

NIE PRZEGAP: Biskup zakochał się i wziął ślub! Żona pisze o seksie i satanizmie

Sonda
Podoba Ci się nowy image Conchity Wurst?
Urodzinowy koncert Super Expressu - GOLEC uORKIESTRA & GROMEE
Nasi Partnerzy polecają