Córka Małgorzaty Braunek przeszła poważną operację! Szczere słowa do fanów

2021-11-27 17:10
Córka Braunek przeszła poważną operację
Autor: AKPA Córka Braunek przeszła poważną operację

Córka sławnej aktorki ma za sobą trudne chwile! Orina Krajewska (34 l.) zamieściła na swoim koncie na Instagramie szczery wpis na temat ostatnich problemów zdrowotnych. Co dolega córce Małgorzaty Braunek(+67 l.)? Wiemy, że przeszła poważną operację, a to jeszcze nie koniec... Co napisała Orina Krajewska na temat swojego zdrowia?

Orina Krajewska (34 l.) to córka jednej z najsłynniejszych polskich aktorek, zmarłej w 2014 roku Małgorzaty Braunek (+67 l.). Podobnie jak matka, Orina Krajewska została aktorką, choć nie jest to jedyna jej pasja. Ostatnio córka Małgorzaty Braunek przechodziła trudne chwile! Miała problemy ze zdrowiem i przeszła poważną operację, a to niestety jeszcze nie koniec... Orina Krajewska zamieściła na swoim koncie na Instagramie szczery wpis na temat ostatnich problemów zdrowotnych. "Nigdy wcześniej nie spędziłam nocy w szpitalu jako pacjentka, ani nie miałam poważnej operacji. (...) Teraz już w stronę zdrowia. Po wymianie dysku- miesiąc w kołnierzu, potem rehabilitacja i będę jak nowa💃+ zmiana trybu na slow motion, czyli nauka zwolnienia i akceptacji ograniczeń. Książki, filmy i seriale. Jest co robić🧘‍♀️" - wyznaje aktorka. Kim jest Orina Krajewska?

NIE PRZEGAP: Najszybszy ślub w "Rolnik szuka żony". Bogusia i Krzysztof powiedzieli sobie "Tak"

NIE PRZEGAP: Księżna Diana PIERWSZA zdradziła Karola?! Królewski doradca szokuje

Orina Krajewska to córka Małgorzaty Braunek oraz Andrzeja Krajewskiego, siostra przyrodnia Xawerego Żuławskiego. Ukończyła brytyjską szkołę London International School of Performing Arts w Londynie. Mogliśmy oglądać Orinę Krajewską w takich filmach, jak na przykład „Daas”, "Bodo" czy „Płynące wieżowce”, u boku mamy grała też w popularnym serialu „Nad rozlewiskiem”. Aktorstwo to nie jedyna pasja Oriny Krajewskiej. Córka Małgorzaty Braunek jest także instruktorką teatralną oraz popularyzatorką tak zwanego leczenia holistycznego, chociaż w przeciwieństwie do sławnej mamy nie została buddystką. Małgorzata Braunek drugą połowę życia poświęciła właśnie buddyzmowi zen, została nawet buddyjskim mistrzem, czyli roshi. U szczytu kariery porzuciła showbiznes, dziś możemy podziwiać ją w takich sławnych dziełach filmowych, jak "Potop" czy "Polowanie na muchy". Zmarła na raka w 2014 roku.

NIE PRZEGAP: Księżna rzuci księcia i ucieknie z innym?! Mowa o bogatym Rosjaninie!

NIE PRZEGAP: To wielki cios dla Meghan Markle! Tego się nie spodziewała

QUIZ. Ile wzrostu mają te gwiazdy? Przygotuj się na szok, jeśli tego nie wiesz

Pytanie 1 z 10
Ile wzrostu ma Kylie Minogue?
Dla Buddy porzuciła karierę. Kim była Małgorzata Braunek? | Historia z Koprem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE